petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüye girme +++++++(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bace tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. bace

bace Guest

Merhaba abilerim benim 1 ciftim var nijeri fazla kacirdim galiba hayvanlar tüye girdi tüyden cikmasi için ne yapmam lazim nijeri hic veriyorum kestim başka ne yapabilirim acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:53 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

Birde ispinoz türlerinden anlayan var ise en cabuk hangi tur ispinoz ürer acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:12 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

++±+++++++++++++++++

2. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    vitamin verip süreci hızlandırabilirsiniz

3. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Benim iki çift var. İki çiftin de tepeleri diken diken oldu. Dört kuşun dördü de tüyde sanırım. Galiba gereğinden fazla bakım yaptım. :D

Sayfayı Paylaş