Karadeniz Pet

Tuye girmis olabilir miyiz? Ankarada guvenilir yulaf ve aspur satan bi yer onerirmisiniz

Askim

Yeni Üye
6 ayligiz tuye mi girdik
20180217_213728.jpg
20180217_213741.jpg

Resimde cok belli değil ama kafasinin ustu cogu yerde bu sekil tuy dokmus yani

Dal dari yulaf ve aspur alacagim guvenilir site yada ankarada satan bi yer onerirmisiniz

Haftaya pazar nazım hikmet kongre merkezinde kuş fuarı var orada her şeyi uygun bulabilirsiniz

Yulafı dışkapı pazarından alıyorum hatta normal yemi de sorun yaşamadım.Dal darıyı da alıyorum ama o hal de daha uygun geldi bana. Bir kez aldım gayet tazeydi.Ancak dışkapıda ki kanarya yemini muhabbetlere vermiyor.Onu da halden bakabilirsiniz bence.Önce az birşey alıp denersiniz eğer beğenirseniz devam edebilirsiniz.Size hangisi yakınsa artık.

Dışkapı pazarının içerisinde tek bir tane kuşçu var. Ben orayı bulduğumdan beri uzun süredir her türlü alışverişimi oradan yapıyorum.Kuşlara karşı baya ilgili ve sevgili bir amca.O yüzden güveniyorum da.Her türlü sorun da da yardımcı olmaya çalışıyor.

Yulafı dışkapı pazarından alıyorum hatta normal yemi de sorun yaşamadım.Dal darıyı da alıyorum ama o hal de daha uygun geldi bana. Bir kez aldım gayet tazeydi.Ancak dışkapıda ki kanarya yemini muhabbetlere vermiyor.Onu da halden bakabilirsiniz bence.Önce az birşey alıp denersiniz eğer beğenirseniz devam edebilirsiniz.Size hangisi yakınsa artık.
Tesekkur ederim ;):)

Aynen öyle adını hatırlayamadım biran.Önceleri Rus pazarı deniyordu.

Yok yok sürekli yani yunusemre çarşısı.Kapıdan girince sol taraftan devam edip en son reyondan aşa devam ederseniz bulursunuz.