petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüyler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Volkan ÇAVUŞOĞLU tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Volkan ÇAVUŞOĞLU

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 4 gün önce arkadaşımdan yavru aldım.yeme yeni düştüğünü söyledi.fakat tüyleri daha tam çıkmamış gibi.yeme yeni düşse de tüylerinin tamamen çıkması gerekmez mi ?Bir de erkek olduğunu söyledi.Isırınca çok can yakıyor :D

2. Mehmet ŞEKER

ceresini yakından flaşsız çekersen daha iyi olur. kuş dişiye benziyor. tüylerinde problem var gibi. bence çok geçmeden geri ver.

3. Sevtap DERİN

Bende tüylerinde problem olduğu görüşündeyim. Bir garip geldi açıkçası.

4. Berat Yarar

Tüylerinde bir problem var hasta veya tam olarak bakımsızmış

5. Yunus Emre OĞUZ

kandırmış seni yeme yeni düşmüş yavru diye tüy 30 günde tamamlanır ve diğer tüyler cıkmısda kuyruk en son mu çıkıyomusda kuyruk tüyü yok bu hayvanın eğer kafesde ilk resimdeki gibi kuş köşelerde saklanıyorsa hep o arkadaşını gece kar maskesi giy beyzbol sopasıyla döv

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bunda Fransız tüy dökümü hastalıgı olabilir. kesin birsey diyemiyorum ama

7. Volkan ÇAVUŞOĞLU

Beğenileri:
    0
    o resimde köşede çıkmış yoksa kafeste çok hareketli ve ben onunla konuşunca ötüyor.bugün baktığımda aldığım güne göre boyundaki tüylerinin çıkmaya başladığını gördüm.

Sayfayı Paylaş