Karadeniz Pet

Tüylerini kabartması Hk.

Arif BYGL

Yeni Üye
Herkese iyi akşamlar
Dişi kuşumu alalı 4 gün oldu yalnız gün içerisinde hareketli olsa da gereğinden fazla tüylerini kabartarak uyku moduna giriyor. Erkek öyle değil. Dışkısı hafif sıvı kıvamda etrafı siyah , yeşil değil.

Hasta mı , hastaysa hastalığı ne olabilir?
Bir de dişi için genel yorumlarınızı rica edeceğim
d4d4ca543605f9f013afcd664e915a86.jpg
419b72369df0137c8c00ed4050ab1ada.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yeni ortamından dolayı strese girmiş olabilir oldukça keyifsiz belli

https://vimeo.com/149901345

Bu da gündüzden halleri , :) ben bu tür çiftleşmelerden ne tür ve renkte yavrular elde ederiz merak ediyorum .
Eş tutmuşlar diyebilir miyiz

benim kuşta bu şekilde kabarıyo bazen hareketleniyo neşeleniyo bazen kabarık uyuyo bi üreticiye gösterdim kuruma dedi eğer kuş zayıflamışsa sende şüphelen bence

Erkek çaktırmadan ayak atıyor ama dişi keyifsiz inşaallah hastalığı yoktur

Dişi de ayak atıyor artık ne anlama geliyorsa canlandırmak için herhangi birşey yapmamıza gerek var mı yoksa Zaman'la ortamına alışmasını mı beklemeliyiz ?

Zamanla alismasini bekleyin bir de yumurta maması verin

Dişi de ayak atıyor artık ne anlama geliyorsa canlandırmak için herhangi birşey yapmamıza gerek var mı yoksa Zaman'la ortamına alışmasını mı beklemeliyiz ?

Dişini ayak atması, erkeğin binmesine izin vermemek içindir. Erkek aşırı kızgın olduğu için yavru mavru dinlemeyip çiftleşmek istiyor.

Maaşallah çok güzeller.Dişi onun hakkından gelir .alışmışlar biraz daha zaman geçsin dişide ortama alışında güzel sonuçlar alırsınız.

Bu halsizlik ishalden ileri geliyor diye düşünüyorum , ishali en hızlı Nasıl iyileştirebilirim? Şuan popo kısmında dışkı birikmiş görünüyor ve dediğim gibi dışkısı hafif sıvı kıvamda.
Hava ve ortam değişikliği ishale neden olur mu ?
Beslenmesi Nasıl olmalı
Teşekkürler

Arkadaşım ishal ise yapman gereken doğal tedaviyi yazıyorum;

1.Ayrı bir yemliğe aspur koy.Hatta kullandıkları yemin içine de katabilirsin.Bolca ver hiçbir şey olmaz.

2.Princi kaynat ve suyunu suluğuna koy.

3.Patetes haşla ve bir mamalığa koy.Eğer yapabilirsen patatesi prinç suyu ile mama kıvamına getir ve kursağa bas direk.

Geri