Karadeniz Pet

Tüysüz Gövdesi Gözüküyor ?

Emrehan DİLEKÇİ

Emektar Üye
Abilerim yıkandıktan sonra tüyleri bu şekli aldı, acaba bir sorunu var mıdır? :(

Q4Ql8Z.jpg

rmEVp3.jpg

Kuruyunca düzelir bence.

Yok ben değil suyun içine girdi çırpındı çıktı, sonra dikkatimi çekti baktım bu şekilde, bir şey olur mu? :(

Son düzenleme:
sen yıkamadıysan birşey olmaz meraklannma.bazıları eliyle yıkıyor şampuan vs :)

Hm peki teşekkür ederim, iyiki elle yıkamamışım :) Evet gördüm zarar vermiyor mu kuşa elle yıkamak ?

Son düzenleme:
tabiki vermez olur mu o şampuanları hepsi kimyasal elimizdeki minicik hayvan birde biyolojileri çok farklı.

Tahmin ettim, çevremde de yıkayan bir iki arkadaş var şampuan kullanmadan yıkıyorlar, o zamanda zarar görür mü kuşun üzerine akan sudan dolayı ?

Son düzenleme:
Arkadasim kusunuzun iyi olduguna emin misiniz ? Durus sekli biraz sıkıntılı gibi geldi bana. Su anda nasil hareket ediyor mu kusunuz ? Bulundugu ortam insallah soguk degildir ?

Arkadasim kusunuzun iyi olduguna emin misiniz ? Durus sekli biraz sıkıntılı gibi geldi bana. Su anda nasil hareket ediyor mu kusunuz ? Bulundugu ortam insallah soguk degildir ?

İyi maşallah, ortam sıcaklığıda iyi, hareket ediyor yıkandığı için yuvaya çekildi kurudu mu çıkar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:18 --

hint bülbülünü o hale getirmek zordur heralde helal olsun :)

teşekkür ederim :) alışması üzün sürdü ama başarıyı sağladık :)

Bu kuş nasıl böyle duruyor normalde 1 sn hareketsiz durmazlarken ? çok şaşırdım ama çok tatlı.

Geri