Karadeniz Pet

Ücretsiz kuş sahiplendirme

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6907
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 6907

Guest
Kuş sahiplendirilmiştir. Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazık gerçekten güzelim kuş. Bir an önce sağlığına kavuşur diğerleri gibi umarım.

İki tarafa hayırlı olsun. İnşallah çözüm bulunur.

Ayy yavrum benim Kıyamam :( ben bakmayı gerçekten isterim ancak çözüm bulamazsam gerçekten mahvolurum yoksa kesinlikle çok isterdim çok üzüldüm neden böyle acaba :(

Umarım iyi bakacak biri sahiplenir. Acaba yavruyken annesi üstüne çok mu yattı, belki ondan böyledir. Yemesinde içmesinde veya uçmasında da problem var mı?

Yemesinde icmesinde herhangi bir sıkıntı yok, sagligida gayet iyi ama denge problemi var :(

Ben Sahiplenebilirim İST / SANCAKTEPE YAKINSANIZ

Kuşun Beyinciginde Sorun var Galiba Yuvadayken Zarar Görmüş

Onur bey telefon numaram 0536 939 57 00 - Yunus irtibata geçebiliriz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:01 -->-> Daha önceki mesaj 09:55 --

Hayırlı olsun..
Kimse almazsa da sorun değil, ben zamanla düzeleceğini umuyorum.

Teşekkür ederim Levent bey, tahmininiz doğru 1 ay öncesi ile 1 ay sonrası arasında çok fark var iyiye gidiyor, dün akşam gözlemledim, daha iyi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:45 -->-> Daha önceki mesaj 10:01 --

Merhaba ben sahiplenebilirim demiştiniz, sizin için konu altında telefon numaramı bıraktım, ilgilenmeyecekseniz, konuyu güncel tutacağım, bilginize.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:03 -->-> Daha önceki mesaj 09:45 --

Kuş sahiplendirilmiştir. Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri