Karadeniz Pet

Ugrasiyorum fakat..

Kuzey Ateş

Meraklı Üye
Üstadlar merhaba. Bu sorumu sordum ama okuyunuz lutfen. Erkek kusum cok kizismis durumda disi kusumsa kafes tellerinde ters durmaktan baska bisey yapmiyor 1 yildir ugrasiyorum ne eksik yardimci olun bende diger arkadaslar gibi yavru beslemek buyutmek istiyorum.

Resim atarmisiniz

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayırma yöntemini denediniz mi? 1 yıldır birlikte olan çiftler için denenip olumlu sonuç alınabilir.

Üstadlar merhaba. Bu sorumu sordum ama okuyunuz lutfen. Erkek kusum cok kizismis durumda disi kusumsa kafes tellerinde ters durmaktan baska bisey yapmiyor 1 yildir ugrasiyorum ne eksik yardimci olun bende diger arkadaslar gibi yavru beslemek buyutmek istiyorum.
dc071e1b5ba04668e8b15a2851678719.jpg

d7a578a97b1143ee2dcde047d05a2c43.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:24 -->-> Daha önceki mesaj 10:22 --

@Uğur GENÇ bu esi yaklasik 2 3 haftalik yani 2 3 haftadir beraberler onceki yanina aldigim yaklasik 6 ay durdu degistirdim simdikiyle

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:24 -->-> Daha önceki mesaj 10:24 --

@Bersanreis

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:25 -->-> Daha önceki mesaj 10:24 --

Acaba disi kusumda yaglanmami var ? Cunku iki sefer bos yumurta verdi

Aynisi bnmde sorun yuvalik takilimi onu goremedim disi kizismismu belli edemedim bnm ikiside kizismis opusuyorlar kur yapiyorlar ama aksamlara dogru disi erkegi korkutuyor

2-3 haftadır beraber iseler ayırmak için erken. Kuşlar birbirleriyle anlaşıyorlarsa biraz sabr edin. Haftada 1-2 gün yumurta,havuç maması ve haftada 1 çay kaşığı nijeri yemliğine karıştırın.Maşallah güzel kuşlar.

Yuvalik takili fakat hic girmiyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:28 -->-> Daha önceki mesaj 10:27 --

@Uğur GENÇ tesekkur ederim ama pek anlasamiyorlar gibi sadece gecen hafta opustuklerini gordum bi dahada olmadi. Irklari hakkinda bilginiz varmi

Ugur abi bnmde 3 haftadir disi yanimda opusuyorlar kur yapiyorlar erkek defisik bi sekilde kafasini indirip indirip bisiler yapiyo opusurken yem lusmayi hic gormedim yuvaliktan asiri derece korkuyorlar yuvaligin yanina balli kraker astim bkalim nolacak birde nornal tunek yok dal seklinde tunek var sorun olurmu

Yuvalik takili fakat hic girmiyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:28 -->-> Daha önceki mesaj 10:27 --

@Uğur GENÇ tesekkur ederim ama pek anlasamiyorlar gibi sadece gecen hafta opustuklerini gordum bi dahada olmadi. Irklari hakkinda bilginiz varmi

2-3 hafta karar vermek için erken bence.Zarar verici kavga etmiyorlarsa yukarıda dediğim gibi haftalık mama takviyesi yaparak gözlemleyin. Daha sonra duruma göre karar verirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:36 -->-> Daha önceki mesaj 10:33 --

Ugur abi bnmde 3 haftadir disi yanimda opusuyorlar kur yapiyorlar erkek defisik bi sekilde kafasini indirip indirip bisiler yapiyo opusurken yem lusmayi hic gormedim yuvaliktan asiri derece korkuyorlar yuvaligin yanina balli kraker astim bkalim nolacak birde nornal tunek yok dal seklinde tunek var sorun olurmu

Kurlaşmaları güzel. Yuvaya kendilerini hazır hissettiklerinde ilgi duyacaklardır. Sizde haftalık mama takviyesi yaparak fazla rahatsız etmeden bekleyin.İnşallah en kısa zamanda sonuç alırsınız.

Insallah hocam dal tunek sorun olurmu

Yok hocam sallanmiyor biri cok az sallaniyor sikinti olurmu

Levent hocam yumurta mamasini kafese koyarken yemleria cikartiyimmi

Abi yemeklerde yemeklerdeyi anlamadim :)

Abi yemeklerde yemeklerdeyi anlamadim :)

Tablet sürekli bir şeyleri düzeltmeye çalışıyor, bazen ipin ucu kaçıyor.

"Yemliği almaya gerek yok. Yeseler de yemeseler de sürekli yapıp ver. Elbet alışırlar."

Son düzenleme:
Peki abim abi ayarlardan kapatabilirsin istersen

Geri