Karadeniz Pet

Üniversiteye Gidiyorum - Muhammet ÇELİK

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Değerli üyelerimiz merhabalar,

Allah nasip ederse bu sene %99 üniversiteye gidiyorum :) Nereye gideceğim henüz belli değil, tercihlerden sonra belli olacak nasipse. Bu sayede benden 2 yıl boyunca kurtulmuş olacaksanız. Merak etmeyin o 2 yılı ben 4 yıla bitirir Lisans mezunu olmuş gibi olurum :) Tercihler Temmuz ayının 15-25 arası gibi olacak. Tercihlerin sonucuna göre tekrar bilgilendirme yaparım konu altından nereye gideceğime dair :)

Sevgilerimle.

İns dilediğine ulasirsin 2sene bekleseydin beraber okurduk abi

Açıköğretim Fakültesi Uluslararası İlişkiler Mezunuyum ( Lisans ) ama hep hayalimde normal bir üniversite okuyabilmek vardı. Salladım çıktım karambole geldi 2 yıllık :) 2 yıllıklara puanım yetiyor bakalım nasip kısmet. Sırf üniversite ortamını yaşayabilmek adına gideceğim. Yoksa mezun olupta iş sahibi olacağım için değil :)

hayırlsı abıcım allah gonlune gore versın

Dd bende meslk lisesi okuyorm direk iki yiliga gonderiolar :)

Hayırlı olsun kardeşim valla bi gitde tadına bak eğlenceli ve keyifli oluyor kafa dengi de arkadaşların olduğu zaman süper olur ama dersleri ihmal etmemek şartıyla :)

hayırlı olsun diyelim...meslek yüksekokulları genelde sıkı oluyor tercih öncesi araştırırsan daha iyi olur bitirme açısından...birde okulu kazanırsan eğer, aöf de geçtiğin derslerden muaf olabilirsin okul skreterine danışırsın....

Hayırlısı olsun senin için, öğrenci hayatı bi başkadır keşke ömür boyu öğrenci kalsaydım dediğim günler çok oldu :D 2 yıl niye kurtuluyoruz onu anlamadım ama :D

YGS 3 PUANIM 211

YGS 4 PUANIM 206

YGS 5 PUANIM 195

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı felan tutuyor gibi bakıcaz artık hayırlısı nasip kısmet :)

Hakkında hayırlısı ne ise o olsun abi :)

Geçen yıl şimdi üniversiteden çıkış belegelerimiz alıyoruz arkadaş ile tabi o sırada da yeni kayıt yaptırmaya gelen ögrenciler var arkadaş diyo oğuz yeniden yazılsan okurmusun diye evet okurum dedim ne var ki gülüyor oda :)

Hakkında hayırlısı neyse o olsun Muhammet.

Hayirlisi abi. Bende gorseydim su üniversiteleri :D

Allah razı olsun hepinizden çok sağolun teşekkür ederim :) Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama bölümüne yöneldik bakalım hayırlısı :p

Bilecik - Kastamonu - Karaman - Kars - Tokat tercih yapacağım yerler.