Karadeniz Pet

unmadıgım anda yumurta :D

• Konbuyu başlatan mehmet fidann
  • Başlangıç tarihi
M

mehmet fidann

Guest
Selamlar arkadaşlar dişim 1 haftadır folluga girip cıkıyordu cereside 1 hafta önce kahveye dönmeye başladıydı çiftleştirklerini hiç görmedim folluktan hiç cıkmadı nerdeyse bugün daha demin bi dısarı cıktı folluga bi baktım ne göriyim 1 tane yumurta enteresan :D

Sen görmeden çiftleşmiş olabilirler.
Kızgınlık yumurtası da olabilir. Öyle bile olsa dolu yumurta da gelir bir hafta 10 güne dolu yumurta.

hocam valla enterasan ustalardan aldıgın yorumlara göre yuvalıgı 3 hafta hazırladıktan sonra yumurtlar demişlerdi bizimki 5 6 günde yumurtladı inş. devamıda gelir :)

maşallahhhh :) hızlıymış

kızgınlıktır ama erkek 2 kur yapsın çiftleşirler büyük ihtimal

Maşaallah güzel ve sağlıklı yavrularınız olur inşaallah

inş inş amin hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

Maşaallah güzel ve sağlıklı yavrularınız olur inşaallah

hocam bide erkeğim yavruyken kanadını duvara vurdu bi kanadı kırık uçamıyor ama neşesi çok iyi çiftleşmede bi sıkıntı yaratır mı ?

Muhabbetkuşu çiftleşmelerinde dişi çok eğildiği için erkeğin çıkmasında sorun olacağını düşünmüyorum ben çiftleşme olur bence yani. Ancak daha bilgili kişiler veya durumla karşılaşan kişiler en kısa sürede cevap verecektir inşaallah

hocam çok iyi anlaşıyolar öpüşüyorlar falan ama benim oglan karıdan korkuyo biraz dişi üzerine gidince kaçıyo hemen :D :D ama çokta güzel kur yapıyo dişiye :D

Bu yaptığı korkusundan değil, saygısından buna emin olun.

Bende benim çiftimde aynı durumu görüp deliriyordum vay tırsak diyordum karıdan kaçıyor ama sonuç 4 yavru yuvalıkta 12 günlük oldu en büyüğü ve harika bakıyorlar yavrulara.

Erkek eşinin gerçekten hazır olduğunu anladığında affetmez çiftleşirler rahat olun zaman lazım sadece..

Son düzenleme:
Muhabbetkuşu çiftleşmelerinde dişi çok eğildiği için erkeğin çıkmasında sorun olacağını düşünmüyorum ben çiftleşme olur bence yani. Ancak daha bilgili kişiler veya durumla karşılaşan kişiler en kısa sürede cevap verecektir inşaallah

inş. hocam bi sorun olucagını bende düşünmüyorum cünkü erkegin neşesi çok iyi çok hareketli bi kuş kafesi 4 dolanıyo dişiye kur yapıcam die yapmadığını bırakmıyo hatta yarın bi videosunu çekiyim izletiyim size :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:50 --

Bu yaptığı korkusundan değil, saygısından buna emin olun.

Bende benim çiftimde aynı durumu görüp deliriyordum vay tırsak diyordum karıdan kaçıyor ama sonuç 4 yavru yuvalıkta 12 günlük oldu en büyüğü ve harika bakıyorlar yavrulara.

Erkek eşinin gerçekten hazır olduğunu anladığında affetmez çiftleşirler rahat olun zaman lazım sadece..

saolasın hocam bu konuda beni aydınlattıgın için bende diyorum bide erkek olucak :D yavrularında inş. sağ salim büyürler sevindim senin adına hocam bide şu sorum olucak dişin folluga girmeye başladıktan kac gün sonra yumurtladı ?

inş. hocam bi sorun olucagını bende düşünmüyorum cünkü erkegin neşesi çok iyi çok hareketli bi kuş kafesi 4 dolanıyo dişiye kur yapıcam die yapmadığını bırakmıyo hatta yarın bi videosunu çekiyim izletiyim size :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:50 --

saolasın hocam bu konuda beni aydınlattıgın için bende diyorum bide erkek olucak :D yavrularında inş. sağ salim büyürler sevindim senin adına hocam bide şu sorum olucak dişin folluga girmeye başladıktan kac gün sonra yumurtladı ?

benim dişimde uzun süre folluğu hazırlamadı. en fazla 10 15 gün öncesinde girdi.
Ama yumurta yaklaştıktan 4 5 gün önce ancak sık sık girmeye başlamıştı.

Geri