petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üretim yapanların hepsine sesleniyorum açill

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yavru kuşumun ayanını 1 tanesinde carpıklık var ve o ayagı daha büyük duruyor bende singer felan taktım fakat dişi kızıyor beslemiyor vuruyor vs ben beslesem küçük bebeklere verilen bebelak mamalarrla beslesem ve bir kümük kutuya dibine günger veya talaş kosam yuvaya komasam sorun olurmu

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Anne dovuyorsa elle beslemen lazim. Muzlu bebe bisküvisi irmik galete unu mısır unu pirinç unu bunları sıcak su ile güzelce karıştır çok sulu ve çok katı olmayacak kıvamda. Ilık sbir şekilde şırınga ile günde 3 4 oğun yavruları besleyebilirsin. Ölçüler 3 4 Tane bebe buskivi 2 çay kaşığı irmik galete . 1 çay kaşığı mısır unu ve pirinç unu yeteri kadar sıcak su

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    açil lütfen daha ayrıntılı bilgi anneden ayırsam 14 günlük sorun olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:34 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

çüncelllll

4. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    anne dövüyorsa ayırın bnnce dediğininiz gibi bir kutunun içine koyun elle besleyin hazır mamayla veya jamess007 dediği gibi mama yapın verin şırıngayı yavrunun azına tutun zaten yavru ağzını açıyor hemen

Sayfayı Paylaş