Karadeniz Pet

üretim yapmak istiyorum

pırpır

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 996Ekli dosyayı görüntüle 997

Merhaba herkese iyi günler benim kuşlarımı üretebilmem için ne yapmam gerekiyor kafes sessiz sakin bi yerde. yuvalık var acaba çok mu erken yoksa bu aralar olur mu merak ediyorum yönlendirmenizi bekliyorum yem olarak bonnie kullanıyorum. mineral blok gaga taşı ve kuş kumuda var kafes içinde. ekstradan haftada bi kere mama yapıp veriyorum sularında ise sarmısak ezip az bi şey atıorum hergün. teşekkürler

öncelikle siteye hoşgeldiniz...isim soyisim kuralına uyunuz...kuşlarınız güzel maşaallah...üretim yapacaksanız da hayırlı olsun...inşallah başarılı olursunuz...buradaki resimlerden anlaşıldığı kadarıyla mavi kuşunuz erkek...ama sarılı yeşilli parçalı kuşunuzun sanki yaşı daha küçük gibi vede bence o da erkek...
siz diğer arkadaşların da yorumlarını alın...sizi yanıltmış olmayayım...bir kaç fotoğraf daha eklerseniz arkadaşlar daha iyi bilgi verebilirler...

erkek kuşunuz çok güzelde ötekisi daha çiftleşmeye hazır deil saten cinsiyetini anlayamadım net deil sarısının

Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler sarı kuşun ırkını şöyle söyleyeyim aldığım yerdeki adam yerli ve dişi olarak verdi eğer hazır değilse erkek olan 1 yaşını geçiyor aradaki yaş farkı problem olur mu? resim akşam yükleyip bide o şekilde yorumlarınızı rica edicem