petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üretim yapmak istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve pırpır tarafından 17 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. pırpır

pırpır New Member

Beğenileri:
    0
    Eki Görüntüle 996Eki Görüntüle 997

Merhaba herkese iyi günler benim kuşlarımı üretebilmem için ne yapmam gerekiyor kafes sessiz sakin bi yerde. yuvalık var acaba çok mu erken yoksa bu aralar olur mu merak ediyorum yönlendirmenizi bekliyorum yem olarak bonnie kullanıyorum. mineral blok gaga taşı ve kuş kumuda var kafes içinde. ekstradan haftada bi kere mama yapıp veriyorum sularında ise sarmısak ezip az bi şey atıorum hergün. teşekkürler

2. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    öncelikle siteye hoşgeldiniz...isim soyisim kuralına uyunuz...kuşlarınız güzel maşaallah...üretim yapacaksanız da hayırlı olsun...inşallah başarılı olursunuz...buradaki resimlerden anlaşıldığı kadarıyla mavi kuşunuz erkek...ama sarılı yeşilli parçalı kuşunuzun sanki yaşı daha küçük gibi vede bence o da erkek...
    siz diğer arkadaşların da yorumlarını alın...sizi yanıltmış olmayayım...bir kaç fotoğraf daha eklerseniz arkadaşlar daha iyi bilgi verebilirler...

3. Ömer Karaoğlan

Ömer Karaoğlan New Member

Beğenileri:
    0
  4. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    erkek kuşunuz çok güzelde ötekisi daha çiftleşmeye hazır deil saten cinsiyetini anlayamadım net deil sarısının

5. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hyr ingiliz olabilir

6. Yücel YETİMOĞLU

ne jumbosu ne inglizi :) çek diyorum

7. pırpır

pırpır New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler sarı kuşun ırkını şöyle söyleyeyim aldığım yerdeki adam yerli ve dişi olarak verdi eğer hazır değilse erkek olan 1 yaşını geçiyor aradaki yaş farkı problem olur mu? resim akşam yükleyip bide o şekilde yorumlarınızı rica edicem

Sayfayı Paylaş