Karadeniz Pet

üretmek için kafes düzeni nasıl sizce ?

• Konbuyu başlatan mehmet fidann
  • Başlangıç tarihi
M

mehmet fidann

Guest
arkadaşlar kafesin düzeni nasıl ?

Bi üretemedik şu kuşlari :D tunekleri tam tersine yapsan yani enine degilde boylamasina taksan daha iyi olmazmi daha rahat olur bence

sorma kardeşim ya bi kere yavru alsam hevesimi alıcamda bi türlü alamadık :D bu şekilde kuşların görünümü daha güzel oluyor ölede denedim :)

sorma kardeşim ya bi kere yavru alsam hevesimi alıcamda bi türlü alamadık :D bu şekilde kuşların görünümü daha güzel oluyor ölede denedim :)
Bendede ayni dert sorma :D ama kardeşim bak oyle yemliklere daha rahat cikarlar , suluk icin kavga edmezler ve dişi yuvaya daha rahat girer tabi sen bilirsin :))

bakalım biraz böle dursunda olmadı öle yaparım :) abi bu dişide bi anormallik var ama hadi hayırlısı bakalım popo kısmı şişkin duruyor bide kanatlar falan hep düşük

Kardeş 2 tane tahta tünek al biri yemlik hiZadında önünde uzansın diğeri yuvalık girişine uzansın dişi daha rahat keşveder yuvalığı arada nijer tohumu takvisi yap mama içine katabilirsin fazla kaçırma yağlanma yapar sürekli yuvalık kontrolü yapma ayrıca benim görüşüm 2 çift her zaman yavru alma şansını artırıyor kendi izlenimim birbirini teşvik ediyo kolay gelsin

tamamdır yağız bey dediğinizi uygulucam :) dişinin bu şekilde durması normal mi yumurta mı var acaba hasta desem hiç hasta gibi deil çok hareketli bir kuş :)

kardeş dişin kızışmış ama erkeğin kızışmamış gibi eğer kuşların yeri sabit değilse sabitle. ben 1 sene bekledim baktım olmuyor kafesi sehpadan alıp yükseğe duvara sabitleyip bol bol mama verince yumurta sahibi oldum şuan yavru bekliyorum. darısı başına

yok kafes sabit hocam duvarda asılı yerleri gayet güzel evet dişim kızışmış durumda erkek yavruluktan bende 7 aylık şuanda oda çok ateşli dişiye yapmadıgını bırakmıyor :)

Sürekli böle duruyosa bir sıkıntısı vardır yumurta gibi durmuyoo vitamin verin mama takviyeside çok önmli

salmadan aldım 1 hafta önce yaşlı mı die düşünüyorum 2 3 ay dursun bakalım olmadı değiştiririm

Geri