petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üretmek için kafes düzeni nasıl sizce ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet fidann tarafından 16 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet fidann

arkadaşlar kafesin düzeni nasıl ?

2. Ediz Edizoğlu

Bi üretemedik şu kuşlari :D tunekleri tam tersine yapsan yani enine degilde boylamasina taksan daha iyi olmazmi daha rahat olur bence

3. mehmet fidann

sorma kardeşim ya bi kere yavru alsam hevesimi alıcamda bi türlü alamadık :D bu şekilde kuşların görünümü daha güzel oluyor ölede denedim :)

4. Ediz Edizoğlu

Bendede ayni dert sorma :D ama kardeşim bak oyle yemliklere daha rahat cikarlar , suluk icin kavga edmezler ve dişi yuvaya daha rahat girer tabi sen bilirsin :))

5. mehmet fidann

bakalım biraz böle dursunda olmadı öle yaparım :) abi bu dişide bi anormallik var ama hadi hayırlısı bakalım popo kısmı şişkin duruyor bide kanatlar falan hep düşük

6. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    Kardeş 2 tane tahta tünek al biri yemlik hiZadında önünde uzansın diğeri yuvalık girişine uzansın dişi daha rahat keşveder yuvalığı arada nijer tohumu takvisi yap mama içine katabilirsin fazla kaçırma yağlanma yapar sürekli yuvalık kontrolü yapma ayrıca benim görüşüm 2 çift her zaman yavru alma şansını artırıyor kendi izlenimim birbirini teşvik ediyo kolay gelsin

7. mehmet fidann

tamamdır yağız bey dediğinizi uygulucam :) dişinin bu şekilde durması normal mi yumurta mı var acaba hasta desem hiç hasta gibi deil çok hareketli bir kuş :)

8. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16
    kardeş dişin kızışmış ama erkeğin kızışmamış gibi eğer kuşların yeri sabit değilse sabitle. ben 1 sene bekledim baktım olmuyor kafesi sehpadan alıp yükseğe duvara sabitleyip bol bol mama verince yumurta sahibi oldum şuan yavru bekliyorum. darısı başına

9. mehmet fidann

yok kafes sabit hocam duvarda asılı yerleri gayet güzel evet dişim kızışmış durumda erkek yavruluktan bende 7 aylık şuanda oda çok ateşli dişiye yapmadıgını bırakmıyor :)

10. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    Sürekli böle duruyosa bir sıkıntısı vardır yumurta gibi durmuyoo vitamin verin mama takviyeside çok önmli

11. mehmet fidann

salmadan aldım 1 hafta önce yaşlı mı die düşünüyorum 2 3 ay dursun bakalım olmadı değiştiririm

Sayfayı Paylaş