Karadeniz Pet

Ürün saklama yem, vitamin, probiyotik.

Kubilay1

Paylaşımcı Üye
Yem, vitamin, probiyotik ürünlerim geldi.
Bunların hepsini buzdolabında mı muhafaza edeyim yoksa oda sıcaklığında mı? Yemi kendi paketinde mi saklayım yoksa kavanoza mı koyum.

IMG_20210310_163605.jpg

Probiyotik toz halinde olması gereken böyle değil mi?

Güneş görmeyen yerde yeterlidir ama hava almasın yem bayatlar sonra evet probiyotik toz şeklinde entrobac ta
Teşekkür ederim yemi kavanoza koymam daha iyi olur galiba hava almaması açısından.
Bir de ürünlerin kullanımı hakkında bilgi veren konuyu bulamadım.

Teşekkür ederim yemi kavanoza koymam daha iyi olur galiba hava almaması açısından.
Bir de ürünlerin kullanımı hakkında bilgi veren konuyu bulamadım.
Burda @Melih.S59hoca paylaştı röhnfried kullanımını

Burda @Melih.S59hoca paylaştı röhnfried kullanımını
Teşekkür ederim 😊

Ben bölünmüş olarak aldım hangi siteden aldınız böyle orjinal ürün almak istiyorum.

bu arada toz kalinde diazyme prebiyotik ve gerwit w bölünmüş koyu cam şişedeki vitamini buz dolabının en alt rafında tutuyorum yemleride ben cam kavanozda kapalı erzak dolabında tutuyorum ama sıcak olmayan serin bi erzak dolabı. Ben senin yerinde olsam kendi paketinde tutmam çünkü bizim göremediğimiz bir yerinde delik patlak olabilir hava alıp bayatlayabilir. Hattaa bazrn paketler kurtlanmış oluyor eğer öyle durum varsa erken farkedebilirsin camda şöyle bi kntrol edip ağzını sıkı kapatıyorum

Ben bölünmüş olarak aldım hangi siteden aldınız böyle orjinal ürün almak istiyorum.

bu arada toz kalinde diazyme prebiyotik ve gerwit w bölünmüş koyu cam şişedeki vitamini buz dolabının en alt rafında tutuyorum yemleride ben cam kavanozda kapalı erzak dolabında tutuyorum ama sıcak olmayan serin bi erzak dolabı. Ben senin yerinde olsam kendi paketinde tutmam çünkü bizim göremediğimiz bir yerinde delik patlak olabilir hava alıp bayatlayabilir. Hattaa bazrn paketler kurtlanmış oluyor eğer öyle durum varsa erken farkedebilirsin camda şöyle bi kntrol edip ağzını sıkı kapatıyorum
Evet kesinlikle haklısınız cam kavanoz en iyisi.

N11 den aldım satıcı grpet. Güvenilir olduğu için aldım forumda da öneriliyor satıcı.

Geri