petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üstadlara Soru?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Erkan GÜNEŞ tarafından 7 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Kullandığınız Yem,Vitamin markaları nelerdir ve piyasadaki en iyileri?

2. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    kuş sayım fazla olduğu için çuval aldım. covey 67 kullanıyorum. mükemmel bir yem. az sayıda kuşunuz varsa versele laga alabilirsiniz.

nekton e ve nekton s kullanıyorum. düzenli olarak.

mamalarını hazırlarken içine toz halinde deep multivitamin katkısı ekliyorum.

mamalarında bira mayası ve probiyotik mevcut. maşallah tavuk kadar oldu kuşlar :D

3. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Ben şimdilik bir çift ile başlıycam :) versele laga için de çeşitleri var farkeder mi.Bir de Aminosol ya da Aminovit vitamin söylemişti kullanıcı arkadaş ben acemiyim açıkcası gaga taşı kalamar kemiği,kum felan bu konularda fazla bilgim yok ama herşeyleri olsun istiyorum

Sayfayı Paylaş