Karadeniz Pet

Üstadlarbi yardım

Erdi_ÖZTÜRK

Meraklı Üye
Üstadlar kuşlarımın cinsi, yaşı nedir ??
Bide albinomu ayrı bi kafese mi koyayım ??

Ekli dosyalar

• 20161120_225304.jpg
    20161120_225304.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 34
Üstadlar kuşlarımın cinsi, yaşı nedir ??
Bide albinomu ayrı bi kafese mi koyayım ??
Gözü kapalı çıkmış göz rengi kırmızı ise albino. Bide yasını sormuşun oda gözünden belli olur. Diğer kuşun çiftse ayırın. Henüz es tutmamışlarsa kalsın kim kimi es tutarsa artık.

Erkek gibi geldi bana

Gözü kapalı çıkmış göz rengi kırmızı ise albino. Bide yasını sormuşun oda gözünden belli olur. Diğer kuşun çiftse ayırın. Henüz es tutmamışlarsa kalsın kim kimi es tutarsa artık.
göz rengi kırmızı bi
Daha net bir fotoģraf atarsanız kesin yorum yapalım. Ancak albinolarda cinsiyet genellikle dişidir.
fotoğraf buyrun bana yavru denildi bu kadar iri olduklarını bilmiyordum cidden albinoların :D kaç aylıktır üstad en fazla ? Bide cinsiyeti hakkında bilgi verirseniz ??

Ekli dosyalar

• 20161122_125306.jpg
    20161122_125306.jpg
    913.6 KB · Görüntüleme: 18
göz rengi kırmızı bi
fotoğraf buyrun bana yavru denildi bu kadar iri olduklarını bilmiyordum cidden albinoların :D kaç aylıktır üstad en fazla ? Bide cinsiyeti hakkında bilgi verirseniz ??
Yerli değilmi üstad renk olan kuşlarım bi onuda söylerseniz emin olmam iciniçin

Erkek gibi duruyor :D ancak yeni koyduğunuz fotoğraf da bir hayli kötü. Kuşun gagasını ćekmelisiniz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu sabah talihsiz bi olay yaşandı. Mavi kuşumuz kapıya sıkıştı çok abartı bi şekilde olmasada benim içim gitti. Yem yemesinde su icmesinde bi sıkıntımız yok allaha şükür biraz sakinleşti hepsi bu ama yuvaya girip orada duruyor bunu bu sabahtan beri yapıyor bi sorun yoktur değil mi

Ekli dosyalar

• 20161122_131228.jpg
    20161122_131228.jpg
    551.5 KB · Görüntüleme: 11
20161122_133511.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 4273
Erkek gibi duruyor :D ancak yeni koyduğunuz fotoğraf da bir hayli kötü. Kuşun gagasını ćekmelisiniz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE
bu umarım daha iyi sonuçlar verir
@Kahraman KÖROĞLU sizinde bi görüşünüzü alalım üstadım

Son düzenleme:
Geri