Karadeniz Pet

Ustaların Bakması Rica olunur.

kaslankral

Meraklı Üye
Merhaba herkese . Ben bugün küçük bir muhabvet kusu aldım. Özel bir üreticiden sağlıklı bir yavru. Uçmayı bilmiyor. Elimden felanda kacmiyor. Asla avuclamam kusu parmagima geliyor. Öpüp seviyorum izin veriyor .cabucak alisti bana tek sorunum yem yemeye calisiyor ama agzina alip cikariyor 10 tane yemeye calisip 1 tane yiyor su icmeyide bilmiyor galiba su kabini isiriyor. Yemegi suyu yerde yerde yiyip iciyor. Tavsiyeleriniz nelerdir. Ne yapmami onerirsiniz nasil iyi bakabilirimbekliyorum :)

20160130 213158 - hızlı resim yükle resim upload yükle çoklu resim yükleme sitesi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:43 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

20160130 213126 - hızlı resim yükle resim upload yükle çoklu resim yükleme sitesi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

Resmi yükledim bakarsanız :) :D

kuş sağlıklı maşallahda aspur galiba o tabandakı siyah şeyler yağlanma yapabilir sade kullan onu.

Yemek ve su icemiyor galiba kendi ogrenirmi ?

o kuş daha yeme tam düşmemiş yoksa yerdi ama bir akç güne düşer nasıl rahat ediyosa öyle yesin yerden yiyosa yerden yesin şuan zorlama zamanı geldiğinde yemlikten yiycek nasılsa

daha çok küçük. fazla elle oynamayın. yem dışında başka sebzelerde verebilirsin. yemi kıramayabilir. daha küçük olduğu için anlar mı bilmiyorum ama ben bişey yedirmeden önce kendim yiyorum. benim yediğimi görünce yiyor

Tavsiyeleriniz için tesekkürler. Ben hariç diğer aile fertlerinden korkuyor onları gorunce yanıma gelip bana sokuluyor
Bana ısındı galiba elimden uzatınca kalamar kemiğide yiyor :D

Maşallah Güle güle besleyin kendi haline bırakın inşaallah daha da canlanır

Yemek ve su icemiyor galiba kendi ogrenirmi ?

Pek suya ihtiyaçlari olmuyor. Hangi tünekte vakit geçiriyorsa suluğu ona takın. Tüneğe çıkmıyorsa takabileceğin en alt telde bir tünek bir de suluk olsun. Bu kuş yem yer merak etme. Önceki mesajda söylediğim gibi yemine biraz aspur(sade kanarya yemi) eklersin.

Tamam teşekkürler dün yerde duruyodu simdi tünekten inmiyor zibidi :D

kızıl dal darı ve finc yemini tabana koyasan daha rahat alışır yeme ..

Saolun :) he bide yemini yerde yiyor. Tabanda yiyor yani ve oraya dışkısını yapıyor mantar hastalığı olmasından korkuyorum :(

Geri