Karadeniz Pet

Uygun Yem Fiyati (kova)

Ahmet Sırma

Meraklı Üye
Arkadaslar uygun fiyata kapida odemeli satis yapan kova yem satan bildiginiz bir site vs. mevcut ise lutfen burdan ppaylasirmisiniz. Simdiden tesekkurler./B]

Valla levent abi 25 kilo yada fazlası ama benim bildiğim 25 lik çuvallar satılıyor bizim burda o yüzden konu açtım. Uygun fiyata temiz yem satan bildiğiniz yer varsa bende oradan almayı düşünürüm.

temiz ve fiyatı uygun olursa arkadışımda alacak.netten olsa da olur

Valla levent abi 25 kilo yada fazlası ama benim bildiğim 25 lik çuvallar satılıyor bizim burda o yüzden konu açtım. Uygun fiyata temiz yem satan bildiğiniz yer varsa bende oradan almayı düşünürüm.
Mybestpetshop'ta 20kg-25kg'lık alternatifler var. Ama fiyat uygun mu onu bilemiyorum. Kapıda ödeme seçeneği mevcut ve 50TL'den sonra kargo ücretsiz.

beyazdeğirmen sitesindede var yemleri iyi fiyatta uygun ama yinede bakıp araştırıp en iyi kararı kendin vermelisin

evet var ama hangi yem temiz,daha önce kullanılan var mı,iyi yem hangisi ?
Sitedeki tavsiyelere göre yazıyorum; Versele Laga, Deli Nature, Bravo 302 ve Vivid kullanan arkadaşlar memnun. Beyazdegirmen.com da iyi diyorlar...

20-25 kg kova yok bildiğim kadarı ile çuval var 5 kg oluyor olursa kova olarak

Geri