petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Uysal kuş.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 24 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar ilk aldığım kuşumun dışı çıkması sebebi ile 1-2 aylık erkek bir kuş aldım kuş çok uysal ilk günden kendini sevdirdi ve elimden yem yedi hastamı diyeceğim ama ishal değil ve gorunurde bir hastalığı yok acaba bu kadar uysal olmasının sebebi ne ? kafesine koyduğumda normal olarak bişey yemedi hareketsiz durdu ama bugün yemiş.ve kuşu cumartesi odaya bırakip kendine alıştırsam olurmu zaten benden kacmıyo.

2. Burak Boyacı

benimkide aynı durumda bence biseyi yok sadece fazla insan gormedigi icin bunlari yapyor olabilir

3. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşu iki gün sonra kafesten dişarı cıkarmalımıyım bilen yokmu.

4. Yılmaz Ç.

3-4 gün dursun ortamı iyice tanısın tüllüğü çok çekikse aşağı indirin evin içini tanısın ya değilse bilmediği için oraya buraya çarpar camlara çok dikkat edin camları farkedemiyorlar ve çarptıkları anda bir çok problem olabilir.

5. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Kuşu kafesten cıkarınca kacmıyor parmagımda cıkarıyorum seviyrum kacmıyor.birde kafesten cıkarınca kendime alıştırmak icin ne yapmam gerek sevmek kaşımak vb. ?

6. Hayat

Hayat Guest

benim kuşumda aynı senin ki gibi. dışarıya saldığında perdenin güneşliğini çek. dışarıyı görmesin. yoksa çok şiddetlii çarpar. çıkayrdığınızda nekadar sizden kaçmasada çok üstüne gitmeyin çok yavaş yaklaşın zamanla alışıyor size. benim kuşum 1 haftalık oldu. elime geliyor üstüme çıkıyor ama oyun oynamaya başlayamadık henüz. inşallah onuda başarırız :) kolay gelsin

7. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler.

8. Hayat

Hayat Guest

rica ederim ;)

Sayfayı Paylaş