Karadeniz Pet

Uzun Bir Süreden Sonra Aranızdayım Pakistanımın Kanatlarıyla Beraber :)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
Merhaba arkadaşlar uzun bir süre foruma giremedim fırsatım olmadı yoğunluktan ama pazartesiden başlayarak yeniden aktivitelerle aranıza katılacağım inşallah :) kanatlarını kesik aldığım pakistan kuşumun kanatlarını uzaması için çekmiştim ve 1.5 haftada kanatları uzadı şu an küçük hanımımız roket gibi uçuyor :D kuşlarımın çok güzel fotoğrafları ve bazı değişik çektiğim sevimli, komik fotoğraflar da var. inşallah isterseniz tabi sizlerle paylaşacağım. Bu paylaştığım resimde de salıncaklarını ben yaptım inmiyorlar ordan avizeye çıkmak yerine artık orda oynuyorlar ve pakistanımın güzel kanatları... size gösteriyor ...

oQA1oX.jpg

Renkleri harika maşAllah hayran kaldım. Renginden dolayı mı pakistan oluyor türü?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Renkleri harika maşAllah hayran kaldım. Renginden dolayı mı pakistan oluyor türü?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

büyüklügünden dolayı.. pakistan kusları yerli kuslardan daha ufak oluyor

yeniden aramıza hoşgeldiniz

acaba benim erkek kuşumda mı pakistan dişi kuşum yerli ve yanında küçük kalıyor yaşları aynı ve işin komik yani 2 aylıkken aldıgımda adam bana bunu ingiliz diyerek 75liraya sattı

baba ingiliz, annesi çek tir kuşunuzun.. örnek olması için anlatıyorum;

mesela 5 yavru verdi anne ve babası.. anne baba farklı cinsler olduğu için, yavrular büyük ihtimalle ingiliz kırığı, çek kırığı çıkacaktır.. yavrulardan 3 ü iri ingiliz kırığı olur.. 2 si cok ufak cek çıkar..

petshoptan aldıysanız, satıcı laf oyunu yapmıştır size.. babası ingilizdi falan demiştir belki..

baba ingiliz, annesi çek tir kuşunuzun.. örnek olması için anlatıyorum;

mesela 5 yavru verdi anne ve babası.. anne baba farklı cinsler olduğu için, yavrular büyük ihtimalle ingiliz kırığı, çek kırığı çıkacaktır.. yavrulardan 3 ü iri ingiliz kırığı olur.. 2 si cok ufak cek çıkar..

petshoptan aldıysanız, satıcı laf oyunu yapmıştır size.. babası ingilizdi falan demiştir belki..

inşallah öyledir kuşlarımın resimleri var yeşil olana ingiliz dediler bi baksanız? çekede benzemıyor ya pakistan olabilir mi diye bakarsanız sevnrm iyi günler

pakistan cok cok ufak olur.. yerli nin yarısı gibi..

Tekrardan hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

Merhaba arkadaşlar uzun bir süre foruma giremedim fırsatım olmadı yoğunluktan ama pazartesiden başlayarak yeniden aktivitelerle aranıza katılacağım inşallah :) kanatlarını kesik aldığım pakistan kuşumun kanatlarını uzaması için çekmiştim ve 1.5 haftada kanatları uzadı şu an küçük hanımımız roket gibi uçuyor :D kuşlarımın çok güzel fotoğrafları ve bazı değişik çektiğim sevimli, komik fotoğraflar da var. inşallah isterseniz tabi sizlerle paylaşacağım. Bu paylaştığım resimde de salıncaklarını ben yaptım inmiyorlar ordan avizeye çıkmak yerine artık orda oynuyorlar ve pakistanımın güzel kanatları... size gösteriyor ...

oQA1oX.jpg

her renk var kusunuzda MAŞŞALLAH...

Herkese teşekkür ederim :) hoşbuldum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 13:44 --

Kalan kuşlar burdalar :)

yav onlar oraya pislemiyormu benim kuş habire heryere pisliyor en sonunda lastik don takacam kıçına:D

Alta yere yani karton kesip koydum misafir gelince kaldırıyorum :)

Hoşgeldiniz [MENTION=5199]Mana[/MENTION] hanım :)
Forumu üye olmadan önce de takip ettiğim için, yokluğunuz farkediliyordu.
Güzel paylaşımlar dileğiyle...

Hoşgeldiniz [MENTION=5199]Mana[/MENTION] hanım :)
Forumu üye olmadan önce de takip ettiğim için, yokluğunuz farkediliyordu.
Güzel paylaşımlar dileğiyle...

Çok teşekkür ederim siz de hoşgeldiniz :)

Hosgeldiniz tekrar.sizin kuslari gordukce avustralya da yasamayi istiyor insan

Geri