Karadeniz Pet

Vantilatör kuşları etkilermi?

• Konbuyu başlatan Mehmet Gündoğdu
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet Gündoğdu

Guest
Bugün eve vantilatörü kurduk odada mubişlerde oluyor genelde avizedeler ama vantilatör direk üzerlerine üflemiyor bir zararı olurmu direkt gelmediği sürece?

Direkt vurmadığı sürece sıkıntı yok bence,bende 5 gündür gece gündüz camı açıp kapıyı kapalı tutuyorum cereyan yapmaması açısından sıkıntı olmadı henüz.

benmde bi fanım var bilgisayara bağlayıp kuşlara çeviriiyorm ama çok şiddetli değil tabi :)

zararı olur benim fikrim..

Yaa arkadaşlar en büyük düşmanı vantilatör ve klımadır..direk ölüm haberiniz olsun..

Zarar

Yaa arkadaşlar en büyük düşmanı vantilatör ve klımadır..direk ölüm haberiniz olsun..

5.kattan düşen ekseriyetle ölür..( fön makinasyla kurutma , vantilatör, klima , cereyanda kalma , güneşte bırakma vs. vs. ) yazık etmeyin hayvanlara 2 haftalık bebegn bünyesine sahip olduklarını düşünerek hareket edilmeli.

kardeş sakın kuşların yanına koyma uzaktanda olsa etkiliyo beim bundan önce bi kuşum vardı vantilatörden hasata olmuştu hayvan sakın yanına bile sokma

arkadaşlar kuşlarınız sıcaktan yanıyosa banyoluk takın içine girip serinlesin hayvanlar böyle vantilatör dür fandır sallayın ben banyolugu takıp cıkıyorum evden bütün camlar kapalı kapılarda suyuda hafif soguk yapıyorum ohh :)

tamam vantşlatörü odamda açmıacam artık onlara bişey olmasında ben pişerim sorun değil saolun..

vantilatör bizi hasta ediyor bazen kuşları nasıl etmesin :)

Zararlı olur bence hassas bünyeye sahip kuslar sonucta :)

Kuş herhangi bir hava akımına maruz kalmadığı sürece odanın ayrı bir köşesinde kendiniz vantilatör ile serinletebilirsiniz ama olurda kuşlar bu hava akımına maruz kalırsa rüzgarı hissederse bile hasta olabilirler,bebek gibidir kuşlar :)

Geri