Karadeniz Pet

Ve Geri Döndüm - Muhammet Çelik

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cümleten selamun aleyküm değerli abilerim, ablalarım, kardeşlerim.

Uzun zaman oldu sizlerle görüşmeyeli ve siteye uğramayalı. Sizleride siteyide inanın çok özledim. Malum üniversite yüzünden pek fırsat bulup siteyle ilgilenemiyordum ama artık okulum devam etmesine rağmen rahata çıktığımızdan derslerimiz hafiflediğinden dolayı haftanın 7 günü sizlerle olacağım. Bundan böyle sitede olup biten her konuyla bizzat yakından ilgilenmeye çalışacağım.

Bu arada Tevfik kardeşimin haber vermesi sonucunda konuyla uzaktan yakından bilgim olmamasına rağmen sırf dargınlıklar olmasın kimse birbirini üzüp, kırmasın diye Ercan Yaşar abimizin banını kaldırmış bulunmaktayım bilginize. Umarım bu davranışımdan dolayı Levent abim bana kırılıp, darılmaz. Bizler bir aileyiz. Aramızda asla küslükler, dargınlıklar olmamalı diye düşünüyorum.

Tüm islam aleminin mevlid kandilini en içten dileklerimle tebrik ediyor hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Sevgi ve Saygılarımla.

[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] hoş hoşgeldin gardaşım sevindim aramıza tekrar katılmana

Aleyküm selam tekrar hoşgeldin.

Aleyküm selam hoş geldiniz.
Bence huzur bozan insanlar bundan sonra kalıcı olarak banlanmalı. Kimin konusuna yorum atacağımızı şaşırdık.
Levent abi burda küçük büyük herkese elinden geldiğince bilgisi dahilinde yardımcı oluyor bunu kimse göz atfı etmesin laf edecek insanda daha iyi hizmet verip öyle laf etsin.

Aleyküm selam hoşgeldin [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION]

ve aleykum us selam hoşgeldin Muhammet başarılar dilerim

Hoşbulduk sevgili abilerim, kardeşlerim :) Allah hepinizden razı olsun çok teşekkür ederim.

hoşgeldin

herkesin kandili mübarek olsun

Hoşgeldiniz Muhammet bey,

herkeze hayırlı kandiller.

Hoşbulduk çok teşekkür ederim sağolun Allah razı olsun :)