Karadeniz Pet

Versele Laga yerine hangi yem alınabilir ?

Kramer

Yeni Üye
Herkese selam. 5 senedir 2 kuşuma Versele laga yem alıyordum fakat son 1 senedir ülkedeki Versele Laga yemlerde sorun yaşamaya başladım. Geçtiğimiz aylarda 2 farklı satıcıdan 16.09.2022 son kullanma tarihli aldığım yemlerin hepsi bayat çıktı. Paketlerin içi rutubet kokuyor. Daha önce Versele Laga yemlerin böyle koktuğuna hiç şahit olmamıştım. Sanıyorum birçok kişi de bu durumun farkında değil. Öncelikle şunu sorayım son günlerde Versele Laga yem alanlar var mı ? Aldığınız ürün taze mi ve taze ise hangi satıcıdan aldınız ? 2. sorum Versele Laga yerine ne alınabilir ? Hangi markaya güvenebiliriz, taze ve sağlıklı yeme nasıl ulaşabiliriz ?

Yanıt için teşekkürler. Son zamanlarda Versele Laga yem almış ve yemin taze olduğunu teyit edecek üyeler varsa forumda bana hangi satıcıdan aldıklarını yazabilir mi oradan alayım ben de ?

Petmarketburada

Siteden güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz Alternatif olarak

Akyolkardeşler

Petmarketburada'ya şimdi baktım. Burada 1 kg Jo Mannes karışımı satılıyor fakat bu versiyonun normalde 1 kg'lık paketleri yok. Yalnızca 20 kg olarak satılıyor. Çuvaldan bölme açık paket olarak mı gönderiyorlar ?

Çuvaldan bölüp vakumlu paketlerle gönderiyorlar. Tozsuz güzel yemleri tavsiye ederim..

Geri