Karadeniz Pet

veteriner ne kadar ücret alır

• Konbuyu başlatan emrekbra
  • Başlangıç tarihi
E

emrekbra

Guest
merhabalar kuşlarımı veterinere götürmek istiyorum...
öncelikle aracım yok nasıl götürmeliyim kafesleriyle beraber mi? muayene ücreti nedir?

İstanbulda durum nedir bilmiyorum ama ben Eskişehirde götürdüm kuşlarımı, muayene ücreti almadı, Kuş, tavşan vb. küçük hayvanlar için ücret almıyoruz dedi, bende başım sıkıştıkça giderim yanına. Tabi tedavi için verdiği ilaçlara ücret ödüyorum ama 10 liranın üzerinde para ödememişimdir. Sonuçta veterinerler özel olarak bu işi yapıyor, birazda gittiğin veterinerin insafında belkide. Yine de tavsiyem, lüks semtlerdekileri tercih etme biraz pahalı olabilir.

İstanbulda durum nedir bilmiyorum ama ben Eskişehirde götürdüm kuşlarımı, muayene ücreti almadı, Kuş, tavşan vb. küçük hayvanlar için ücret almıyoruz dedi, bende başım sıkıştıkça giderim yanına. Tabi tedavi için verdiği ilaçlara ücret ödüyorum ama 10 liranın üzerinde para ödememişimdir. Sonuçta veterinerler özel olarak bu işi yapıyor, birazda gittiğin veterinerin insafında belkide. Yine de tavsiyem, lüks semtlerdekileri tercih etme biraz pahalı olabilir.

çok teşekkür ederimmm:)

istanbulda 30 lira istiyorlar 25 e razılar ama kusunu arabasız götürme sorunu belli ise hiç götürmeden resim video da götürebilirsin anlatabilirsin kus için fazla ilaç yok malesef zaten veterinerde poposuna gözüne ve genel görünüşüne baktım 3 4 ilaçtan birini verir bu sekilde gidip sadece ilaç parasına görünebilirisiniz istanbulun neresindensi?

Küçükçekmece veya İkitelli bölgesinde isen çok iyi bir veteriner var.Muhabbetlerin muayene ücreti 20 lira.

istanbulda 30 lira istiyorlar 25 e razılar ama kusunu arabasız götürme sorunu belli ise hiç götürmeden resim video da götürebilirsin anlatabilirsin kus için fazla ilaç yok malesef zaten veterinerde poposuna gözüne ve genel görünüşüne baktım 3 4 ilaçtan birini verir bu sekilde gidip sadece ilaç parasına görünebilirisiniz istanbulun neresindensi?

davutpaşa da oturuyorum:)polis otosuyla mı gotursem acaba:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:30 -->-> Daha önceki mesaj 10:30 --

Küçükçekmece veya İkitelli bölgesinde isen çok iyi bir veteriner var.Muhabbetlerin muayene ücreti 20 lira.

oralara ancak arabayla gıtmek lazım...kutunun ıcıne koysam,biraz delsem felan?

merhabalar kuşlarımı veterinere götürmek istiyorum...
öncelikle aracım yok nasıl götürmeliyim kafesleriyle beraber mi? muayene ücreti nedir?

istanbul da 30 - 50 tl arasında muayne ücreti değişiyor.

veterinerler kuştan köpekten para kazanamaz zaten herkes pazarlık yapıyor onlar üreticilerin büyükbaş hayvanları tohumlama bakımı ve doğurmasından para kazanır sadece.

merhabalar benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye

Leventte bi veterinerlikte 60 lira muayene ucreti verdim semtine gore degisiyor heralde

Ben adanada yaşıyorum burda 5-10 tl muayene için alıyorlar bazıları almıyor bile güvendiğin üreticilere de götürebilirsin onlarda her türlü ilaç var kuşun gözünden anlıyorlar hastalığını ben 1 günde ishal kuşu sapasağlam hale getiren üretici gördüm ufak bir miktar ödeme yaparsın yada alış veriş yaparsın 30-40 tl muayene ücreti ödemek zorunda kalmazsın.

merhabalar benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye

zuhal hanım yeni aldığınız kuşun yiyip içmemesi normal sizin yanınızda da yiyip içmiyor olabilir yinede garantiye almak için kafesin tabanına yem serpin bir kavanoz kapağına da su koyun günlük olarak değiştirin en fazla bir hafta sonra alışmış olur kuşunuz kendi suluğundan yemliğinden yemeye devam eder.

Benim 1 tane muhabbet kuşum var ve tırnakları uzun İstanbul da oturuyorum veteriner kaç para alır ?

Avcılar istanbul teknik üniversitesi veterinerlik fakültesi başkasını tanımam :)

Geri