Karadeniz Pet

Veterinerin Söylediği Ötme

Mertoz

Yeni Üye
Merhaba dostlar. Daha önce konu açmıştım kuşum hapsiriyor diye. Buradaki arkadaşlar soğuk algınlığı dedi. Veterinere götürdüm sadece size attığım videoya baktı ve bu kuş cikliyor böyle soğuk algınlığı olmaz gibisinden dalga geçti. Ufak sarı bir toz verdi suya karıştır bare diye. Ne yapmalıyım arkdaslar veterinere de mi güvenemeycegoz artık?

Bence veterinerinizi arayıp bir şekilde iletişime geçip ilacın adını sorun. Teşhis olarak ne koydu? Videoda kuş ardarda hapşuruyor gibi. İlaca başlayabilirsiniz falat bence adını öğrenin ve prospektüsünğ okuyun.

Gecmis olsun, insallah iyi olsun tez zamanda.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Kendi sağlığım için gittiğim doktorun verdiği ilacın adını nasıl biliyorsam sahiplendiğim hayvanımın kullandığı ilacın adını bilmek en doğal hakkım diye düşünüyorum. Kimse sirkeli su geçirir veterinere ne gerek var dememiş, ben göremedim.

Elma sirkesi doğal bir antibakteriyeldir. PH değeri 2-3 tür ve ayrıca vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur.
PH 0 ile 6.9 asidik ortam PH 7 nötür ortam (Saf su) PH 7.1 ile 14 arası Bazik (Alkali) ortamdır. 50cc suluğa damlalıkla 3 - 4 damla damlatmanız yeterli olacaktır.Tabi ki elma sirkesi her hastalığa iyi gelmez ama bir çok hastalığa sebep olan mikroplar,kötü huylu bakteriler,kurtçuk,solucan gibi zaralıları vücuttan uzaklaştırır.

Merhaba dostlar. Daha önce konu açmıştım kuşum hapsiriyor diye. Buradaki arkadaşlar soğuk algınlığı dedi. Veterinere götürdüm sadece size attığım videoya baktı ve bu kuş cikliyor böyle soğuk algınlığı olmaz gibisinden dalga geçti. Ufak sarı bir toz verdi suya karıştır bare diye. Ne yapmalıyım arkdaslar veterinere de mi güvenemeycegoz artık?

Videoyu izledim.Bundan bir ay kadar önce benim kuşum da aynı şekilde ses çıkarıyordu,şimdi normal.Benim aklıma 3 ihtimal geldi burun da sümük kuruması.Burna kaçan toz veya kendi tüy parçası.Bulunduğu ortamda nem düşükse burunda kuruma olur.

Veteriner banada bir ilaç verdi ama çözüm alamadım.size tavsiyem veterinerin vermiş olduğu tedaviyi aynen uygulayın veya varsa kuş konusunda daha uzman bir veterinere danışın.bunlar işe yaramazsa benim denediğim tedaviyi deneyin.benden bu kadar.elma sirkesi aviastımla va geçeceğini sanmıyorum.çok benzeri benim kuşlarımdada vardı.

Geri