Karadeniz Pet

Video... Bu Hareket Ne Anlama Gelir...

• Konbuyu başlatan Yasin ZORLU
  • Başlangıç tarihi
Y

Yasin ZORLU

Guest
erkek kuşum arada böyle yapıyor ne anlama gelir acaba. dişi arada gaga atıyor ama genelde kaşıma kusma vs vs var.çiftleşme belirtisi mi?

[YOUTUBE]13G9pFSAPYY[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:54 -->-> Daha önceki mesaj 19:43 --

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

Ahahaha hic gulecegim yoktu :D
Kur yapiyor ciftlesmek istiyor erkek.

Erkek bir kızıştımı hep aynı, dişinin eşref saati var

Erkek bir kızıştımı hep aynı, dişinin eşref saati var

bekle diyorsun eşref saatini :) bu mevsimde kuluçkanın zararı olur mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:22 --

Ahahaha hic gulecegim yoktu :D
Kur yapiyor ciftlesmek istiyor erkek.

bu mevsimde zararı olur mu?kış mevsimi yoksa böle devam ede ede martı bulur mu?mart daha uygun diye biliyorum..

ah bu kadınlar ne çektik be kardeş...zavallı erkek bi şansımı denieim demiş ama nerde dişi oralı bile olmamışş

Siz kızışma görmemişsiniz yahu 1 haftadır erkek ile dişi ayrı baba yavrulara bakıyor dişinin yanına atarken bi çekiyim size gülmekden çatlarsınız :D

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Şimdi bu videoya göre erkek çiftleşmek istiyor. peki bu mevsimde çiftleşme olursa kuşlara bi zararı olur mu en ideal olanı baha ayları diye okumuştum. ayrıca kuşlar 4-5 aylıklar...

Ortam sıcak olursa mevsim fark etmez kuşlara zararı olmaz. Bence erkek kuş ordaki yemeği kıskanıyor gibi çiftleşmek istese öyle durup dururken ayak atmaz önce kur yapar öter dans eder.

erkek gel çocuk yapalım diyor dişi kariyerim var olmaz diyor :)

ortam ısısı falan uygunsa kuluçka sorun olmaz.

Ortam sıcak olursa mevsim fark etmez kuşlara zararı olmaz. Bence erkek kuş ordaki yemeği kıskanıyor gibi çiftleşmek istese öyle durup dururken ayak atmaz önce kur yapar öter dans eder.

öncesinde cıvıl cıvıl ağzının içinde öttü :) kaşıdı yem kustu snr ben video çektim..

Aynı durum benim kuşlarda da var :)
Bu işlerin zamanına disi karar veriyor. :)
Erkek ötüyor oyle evet ben aralıksız hic susmadan 2 saat ottugunu gordum sanki kendi kendine konuşuyormuş gibi :)

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

erkekler genelde istekli olur dişiyi 1 yıl bile bekleyebilirsin malesef

Geri