Karadeniz Pet

Vitamalt Classic Ürünü

Atılım BUKAĞIKIRAN

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar, dün eczaneden ilaç almaya uğradığımda, Bira malt mayası olarak bir ürün gördüm. Biraz araştırdım ve almaya karar verdim. Kendim içecektim fakat, tüy hastalığında olan kuşum aklıma geldi ve onun için yararlı olabileceğini düşündüm. Suluklarına su ile karıştırarak tüm kuşlarıma verdim, sonuçları 2-3 hafta sonra sizinle paylaşırım. Eğer olumlu etkisini görürsem, içerdiği yüksek B vitamini nedeniyle tüydeki kuşlara da tavsiye edebilirim. Teşekkürler..

nY0jkg.jpg

Vitamalt, tüm yaş gruplarında güvenle kullanılır ve alkolsüzdür. Tüm aile bireylerinin sağlıklı yaşam için beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek içerikli vitamin ve minarelleri içerir. Birçok tüketici için Vitamalt, bir yaşam biçimi ve günün doğal bir parçasıdır. Günün her anında ihtiyacınız olan enerjiyi ve zindeliği size sağlamaya yardımcı ve destek olur.

Vitamalt Classic,
Vücuda vitamin B-komplexi (B1-B2-B3-B5-B6 ) sağlar. İçeriğindeki B2 vitamininden dolayı antioksidanlar içerir. Vücudun bağışıklık sistemini korumaya yardımcı olduğu belirtilmiştir.

Kafein içermez.

Alkolsüz malt içeceğidir.
Malt, vücut tarafından hızlı absorbe edilen ve enerjiye dönüşen glukoz, fruktoz, maltoz ve malt-rioz bileşimidir.
Saf arpa maltından üretilmiştir ve malt konstantresi içermemektedir
Glukoz içermesinden dolayı, yüksek enerji verir. Spor yapanlar yada efor gerektiren işlerde çalışanlar için güvenle tüketildiği belirtilmektedir.
Yağ içermez. Vücudun ihtiyacı olan yüksek enerji kaynağı karbonhidrat ve protein içermektedir.

çok teşekkür ederiz olumlu sonuçları sabırsızlıkla bekliyoruz

Umarız olumlu sonuçlar verecektir...Bekliyoruz...

Her vitamin kullanılmaz ama bak içinde glukoz felan var kuşlar kör olmasın yinede siz bilirsiniz

Her vitamin kullanılmaz ama bak içinde glukoz felan var kuşlar kör olmasın yinede siz bilirsiniz

doğal glikoz oldugundan, sıkıntı olacagını düsünmüyorum. kücük dozda verdim kuslara :) Teşekkür ederim öneriniz için.

Geri