petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

vitamin bulamıyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve engindokur tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. engindokur

arkadaşlar ne olur yardım edin. ben bursada sera vitamin plus v bulamıyorum. nereye gittiysem sera yok diyorlar. toptancilar vermiyor . acaba nereden bulabulirim bileniniz varmi. cok acil

2. Vto

Vto Guest

internetten bulabilirsiniz.

3. engindokur

onu bende biliyorum ama internetten alışverişlere hiç güvenmiyorum edindiğim tecrübelerden dolayı.ayrıca dünyanın kargo parasını ödüyoruz.

4. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    sera çok pahalı.ne gibi +ları var bu markanın?

5. engindokur

yemde vitakraft neyse vitamindede sera o dur.Sera tamamen bitkiseldir.Ve en iyi si denen biyoteknik ürünlerine fark atar.

6. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    mesela avisol alıyosun.ortalama 8 lira.ucuz diye herkes alıyor.oysaki içeriği çok zayıf.serayı 20 liraya alıyosun.içeriği çok zengin olduğundan daha az suya vitamin katıyosun daha çok gidiyor.olay bu.itamin değerlerine bakmanı tavsiye ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:10 -->-> Daha önceki mesaj 21:07 --

"AVİSOL"

Damlatma Süspansiyonu

Kafes Kuşları için Vitamin (A - D3 - E - C)
    Bileşimi: 1 cc AVİSOL içinde:

Vitamin A : 5000 IU
    Vitamin E : 3 mg.
    Vitamin D3 : 500 IU
    Vitamin C : 10 mg.

SERA Vitamin plus V

Vitamin A : 510.000 IU
    D3 : 112.000 IU
    E : 3.570 mg.
    K3 :140 mg.
    C : 7.500 mg.
    B1 : 268 mg.
    B2 :570 mg.
    B6 : 640 mg.
    B12 : 1mg.
    Biotin : 21 mg.
    Nicotinic acid: 5.000 mg.
    Calcium Pantothenat : 1.000 mg.
    Folic Acid : 57.mg.
    Methionin D/L: 2.000 mg.
    L-lysine : 1.000 mg.

7. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    pet satıstan adlım ben petburadadan alısveris yaptım defalarca internetten daha uyguna alırsın 1 poset yem 1 vitamin al piyasadan ucuza gelir dediğim 2 sitedende alışveriş yaptım hiç sııntı yasamadım bir sonraki gün geldi kargolarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:14 -->-> Daha önceki mesaj 21:11 --

8. engindokur

ömer macit kardeşim sağol cevabına.fakat yazdığın siteler baktımda çok pahalı.ben geçen hafta sera bronchipur u 20 tl ye aldım o sitelerde 24tl+kargo parsı ile satılıyor.vitamin plus v yi de ben 20 tlye gördüm fakat param yoktu.ondan sonrada bursada hiç bir yerde görmedim.

9. BARAN

BARAN Guest

AVİ-VİT Alın hocam toz . damla vitaminlerden daha iyi bende sera lacaktım bulamadım onun yanında avi-vitte aradım şans bi yerde 1 tane tek buldum 10 liraya aldım serada 20lira bişe

10. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    haklısınız tabi görerek almak daha mantıklı son kullnma tarihini falalnda kontrol edersiniz seranın sitesinde yetkili satıs noktları yazıyor bursa için bakıp rahatca bulursunuz diye tahmin ediyorum ben taksitli alım yapabiliyorum internetten o bakımdan bana avantajlı geliyor

11. engindokur

Kardeş seranın sitesinde ben türkiyenin satış noktalarını göremedim.

12. Seda Kurşunlu Çal

apex axisol öneririm bir de apex B-vitaxi juen pet marketten ertesi gün teslim. şimdibaktım sizin için. seranın da vitaminleri var. çok güvenilir bi site ben uzun zamandır alışveriş yapıyorum ertesi gün ürün elimde...

#12 Seda Kurşunlu Çal, 15 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Şubat 2014
  13. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    juenpetmarkette geçen ay 20 liraydı.şimdi baktım 25 lira olmuş.

14. engindokur

Arkadaşlar ben bir petshopa sera vitamin plus v yi sipariş etmiştim pazartesi geleceğini söyledi bende gittim şansıma ben gittiğimde toptancıda gelmiş mal dağıtıyordu.Petshop çu toptancıya sordu o da sera vitaminlerinin satışı yasaklandı.Artık bir yerde bulamazsın.Satanlarda ellerinde kalanı satıyordur dedi.Neden diye sorduğumda içeriğiyle ilgili sorunlar varmış gibisinden laflar etti.Buradan herkese duyurulur...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:42 -->-> Daha önceki mesaj 14:17 --

bugün bir akvaryumcuya gittim ve sera vitamin plus v aldım 19 tlye.Alırkende sordum sera ürünlerinin satışları yasaklanmış diye satanlarda ellerinde kalanı satıyomuş diye o da kabul etti ve evet dedi.İthal ilaç ve vitaminlerin satışı türkiyede yasak o yüzden bulmak çok zor dedi.Yani içeriği ile ilgili bir sıkıntı yok sadece yasal olarak satılmıyormuş.

15. Yasin Coşkun

Ne diye yasaklanıyoki daha iyisini yapsınlar bizde alalım cok meraklıyız sanki dışarıya para yedirmeye

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

16. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Avivit multivimanin de güzel

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

17. engindokur

Arkadaşlar size kendi kuşum üzerindeki gözlemlemeni anlatmak istiyorum.
    Ben kuşa ne zaman bir ilaç--vitamin versem hep durgunlaşıyor,uyuyor ve konuşmuyor.
    Önceleri avivit aviastım kullanıyordum fakat anladımki bu kuşa fayda değil zarar veriyor çünkü kuş hep yerde uyuklamaya başladı ve artık konuşmadı sonra avivite bahane bulup kullanmayı bıraktım ve uzun bir süre vitamin ve aviastım vermedim ve bu süre zarfında kuş hem çok neşeli oldu hemde eskisi gibi konuşmaya başladı.
    Daha sonra sera bronchipur ve sera vitamin plus v aldım(dünyanın parasına)biyoteknike bahane buldumya birde alman malını kullanayım dedim. fakat kuş gene halsizleşti ve konuşmayı bıraktı.üstelik prospektüsünde yazan ölçüde kullandım.Ve ben 40 tl verip aldığım vitamin+bronchipuruda kullanmayı bıraktım ve kuş gene eskisi gibi pür neşe şen şakrak ve konuşuyor.Bende tereddütte kalıyorum acaba bu şeyler kuşa faydamı zararmı veriyor diye ve kullanmayı düşünmüyorum ve herkese diyorumki ilaç vitamin falan kullanmayın bırakın hayvanı kendi haline.biraz yem biraz mama biraz yeşillik en iyi vitamin bunlar bence.Benim dayımın oğlu 15 yıl bir kuşa baktı ve hiçbir ilaç vitamin kullanmadı.

Sayfayı Paylaş