Karadeniz Pet

Vitamin, mineral,probiyotik vb ürünler arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yusuf YALÇINKAYA

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle tapatalk tan giriş yaptığım için arıyorum bölümünü bulamadım sıkıntı olmaz umarım . Evimde şuan için tek kuş baktığımdan dolayı kapalı kutu şeklinde ürünler benim için hem pahalı hem de fazla geleceğinden dolayı elinde vitamin,mineral,probiyotik vs gibi ürünler olan benimle azar azar ücret karşılığında paylaşırsa çok memnun olurum. Teşekkürler saygılar.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyer istanbul'da iseniz buyrun yardımcı olurum 2017 skt li kendi kullandığım ürünlerden

Hocam ankara da ikamet ediyorum. Elinizde hangi ürünler var? Ona göre kargo ile de alabilirim .

kargo ile masraf a değmez. Greenvet probiyotik - diazym probiyotik - quik multi vitamin - natural bira mayası - quick spriluna - white mollen kalsiyum block - versele laga ballı meyveli mama vs... bu ay başı da breadmax - greenvet mikro - nekton e+s - versele laga opti breed gelecekti. İstanbul 'da paylaşmak isteyen arkadaşlar olursa ona göre miktar ı arttırıp çok daha uygun a getirip paylasabiliriz 7 takım için alıyorum

Kahraman bey teşekkür ederim ilgilendiginiz için. Arkadaşlar Ankara da hiç yok mu katkı maddesi kullanan..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri