petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitamin, mineral,probiyotik vb ürünler arıyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Yusuf YALÇINKAYA tarafından 19 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar merhaba. Öncelikle tapatalk tan giriş yaptığım için arıyorum bölümünü bulamadım sıkıntı olmaz umarım . Evimde şuan için tek kuş baktığımdan dolayı kapalı kutu şeklinde ürünler benim için hem pahalı hem de fazla geleceğinden dolayı elinde vitamin,mineral,probiyotik vs gibi ürünler olan benimle azar azar ücret karşılığında paylaşırsa çok memnun olurum. Teşekkürler saygılar.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    749
    Eyer istanbul'da iseniz buyrun yardımcı olurum 2017 skt li kendi kullandığım ürünlerden

3. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Hocam ankara da ikamet ediyorum. Elinizde hangi ürünler var? Ona göre kargo ile de alabilirim .

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    749
    kargo ile masraf a değmez. Greenvet probiyotik - diazym probiyotik - quik multi vitamin - natural bira mayası - quick spriluna - white mollen kalsiyum block - versele laga ballı meyveli mama vs... bu ay başı da breadmax - greenvet mikro - nekton e+s - versele laga opti breed gelecekti. İstanbul 'da paylaşmak isteyen arkadaşlar olursa ona göre miktar ı arttırıp çok daha uygun a getirip paylasabiliriz 7 takım için alıyorum

Yusuf YALÇINKAYA bunu beğendi.
  5. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kahraman bey teşekkür ederim ilgilendiginiz için. Arkadaşlar Ankara da hiç yok mu katkı maddesi kullanan..?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş