Karadeniz Pet

Vitamin&probiyotik

Ben de bu konudan görüp trendyol üzerinden probiacti-bird probiyotik aldım. Daha önce hiç probiyotik kullanmamıstım, umarım olumlu etkisini görürürüm

İkisini de yarım dolu suluğa 5 damla olarak kullanabilirsin. Ama Probiacti-bird 6 ay içinde bitirilmesi gerekiyor ondan sonra kullananamazsın.
Selamlar,
Probiacti-bird bugün elime ulaştı. Birkaç sorum var. Üzerinde 100ml için 1ml olarak önermiş. Ayrıca yem ve mamaya da katılabileceği yazıyor. Vitaminler gibi sadece suyuna katarak kullanmak mı mantıklı yoksa yem ve mamasına da koymalı mıyım? Haftada 1 kere yarım suluğa 5 damla olarak mı kullanmalıyım? Ayrıca bölünmüş ürün sanırım, etiketi falan vardı fakat kapağında kilit yoktu.

Selamlar,
Probiacti-bird bugün elime ulaştı. Birkaç sorum var. Üzerinde 100ml için 1ml olarak önermiş. Ayrıca yem ve mamaya da katılabileceği yazıyor. Vitaminler gibi sadece suyuna katarak kullanmak mı mantıklı yoksa yem ve mamasına da koymalı mıyım? Haftada 1 kere yarım suluğa 5 damla olarak mı kullanmalıyım? Ayrıca bölünmüş ürün sanırım, etiketi falan vardı fakat kapağında kilit yoktu.
Mamaya ekleyebilirsiniz. Tam dolu suluğa 6 damla ekleyin.

Geri