petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ya erkek güldürüyo beni :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Naim Boysan tarafından 6 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Naim Boysan

bizim bi erkek var dişiye hep kur yapıyo dişi bunu takmıyo çok gülüyorum bazen :D ,su havalar sıcaklasında böle güneş falan gelsin gidicem cifteştirmelik böle yuvalığın yukarıda olucagı bir kafes alırım baktım baharda da tepki yok kafeslere ayırıım :D ama dişim bende 3-4 senedir var erkekse 3 haftadır dişiden küçük daha yeni girdi ergenliğe ama kur yapıyo acaba benim bu dişim 4 yasında bile çiftleşir mi ?

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Çiftleşme ihtimali var. Dün birisi 12 yaşında dişinin çiftleşip, yumurta yapıp, üstüne de yavru büyüttüğünü söyledi :D

3. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Aşk engel tanımaz :)
    İnşallah yavru yaparlar:)
    benimde dişi 2 yaşında erkek yeni adam oluyor (belki yaşında vardır ama bana küçük geliyor:) ama kur yapmaya başladı:)

#3 Kitiara, 6 Şubat 2015
    Son düzenleme: 6 Şubat 2015
  4. Naim Boysan

oha demicem ayıp olur ama diyicem ohaaa :D iyi bare mutlu oldum baharda inşallah ymurta haberini yayıcam size :D bişey daha diyicem bu erkek çok düşkün karşı cinslere çokda kur yapıyo kereta :D y2 yem kabı var gidiyo dişi yediği yem kabından yemek istiyo :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:11 --

aynen aşk engel tanımaz hem bahara kadar iyice bi alışırlar :D

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Genelde dişi de erkekte aynı kaptan yer zaten ;)

Sayfayı Paylaş