petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yağlı kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taner ALTIN tarafından 7 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar öncelikle vatanımızın ve milletimizin başı sağolsun Allah şehit ailelerine sabır versin.Bir sorum olacak ilk çiftim çiftleşti ama dişim yağlı eğer yumurta oluşursa dişi yumurtlayabilir mi kıçında yağ bezesi var çünkü hiç böyle bi kuştan yumurta alan var mı şimdiden teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

cevap bekliyorum

2. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Yağlanmış kuşlar yumurtlamaz yumurtlasa bile sıkışma olur dişiniz ölür zaten mantıklı olarak düşünürsek yağlı kuşu eşe atıp yavru almayı beklemekde saçmalık olucaktır .

Dişiyi ayrı bir salmaya alın salmanız yoksa günde 2 saat ev içinde uçurmaya çalışın suyuna elma sirkesi ve limon damlatıp yağ yakmasında yardımcı olabilirsiniz.

3. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam eşleştiler yumurtayı önleme gibi bir şansım yok eğer sıkışırsa yumurtayı kendim çıkarsam kuşu kurtarabilir miyim suyuna limon damlatıp uçurma işini 1 hafta kadar denedim bir fayda göremedim sağolun cevabınız için

4. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Çiftleşmeyi önleyebilirsiniz farklı bir kafese koyu dişiyi yada erkeği ayırabilirsiniz . Yağlanmadan 1 haftada kurtulmanız zaten olanaksız bu süreç geçen kadar yaklaşık 2-3 ay sürecektir .

Yumurtayı kendiniz cıkartamazsınız cünkü yumurtaya ulaşamazsınız cünkü kuşun anüs bölgesi zaten şiş ;)

5. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    haklısınız hocam sağolun ama ayırınca çok ötüşüyorlar kıyamıyorum yinede ayırayımmı

6. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Ölmesini mi istersin yoksa bir birine hasret kalmalarını mı ?

Sayfayı Paylaş