petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yamuk Gaga? Yardımcı olabilir misiniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Çetin KAYA tarafından 8 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Çetin KAYA

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaşlar bugün iş çıkışı evdeki canlara malzeme almaya bir pet shop a uğradım. Kafeslerin birinde bu minigi gördüm ve aldım renkleri çok hoşuma gitti yem kirmayida öğrenmiş:) Resimdede göreceğiniz gibi gagası bariz bir şekilde yamuk. Kafesinde gaga taşı mevcut. Büyüdükçe düzeleceğini umuyorum. Üstad lardan yorum bekliyorum.

2. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    O gagada mantarımsı bir hastalık yoksa eğer uzadıkça düzelecektir. gaga uçtan değil, bütün olarak uzuyor. belirttiğim gibi, gagayı deforme eden bir hastalık söz konusu değil ise bir kaç aya düzelir.

3. Çetin KAYA

Beğenileri:
    1
    Herhangi bir belirti yok :) Cok canlı ve mantar oldugunu sanmıyorum. Ama soylediklerinizi dikkate alacağım. Teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşunun gagası yamuk