Karadeniz Pet

Yaralanma

Junfan

Yeni Üye
Merhaba.. Muhabbet kusum klimanin icine girmis ve kanat altindaki tuyler yolunmus yaralanmis ve ayaginda kirik var. Japonyada yasiyorum ve buradaki Veteriner ayagini sarmis neysede boynunada plastik koruma takmis yarasini kasimasin diye ancak kus cok bitkin gorunuyor. Basini kanadina koyup uyuyamiyor ve kasinamiyor bu plastik yuzunden. Sizce cikarmalimiyim. Resmi yukledim umarim gorunuyordur. Tesekkurler..

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Kaşınamamasından ziyade o plastik ile yem yiyebiliyor mu ona dikkat edin bence.

Çıkarmamalısın ama evet onla yem yiyebiliyor mu

Tekrar danışın veterinerinize, o size daha iyi bilgi vericektir. Kafaniza göre birsey yapmayın, icinize sonmediyse baska veterinere de gösterin

Yem kabini ve su kabini ayarladim yiyip icmesinde sorun yok ama uyku ve kasinamama sorunu var. iki veterinere goturdum biri pek ilgilenmedi bu son gittigim yer bolgenin en iyi ve tek kuslara bakan yeri. Kesinlikle cikarma o plastik yaranin kabuklarini kemirmemesi icin diyor fakat 3 hafta cok uzun bi sure.. Hayvan stres yapti ve son zamanlarda gozleri hep kapali..

uyku problemı yasayabılır bu yuzden bıtkın dusebılır vıtamın takvıseyı yaparsan guclendırmıs olursun kusunu

çok geçmiş olsun veteriner taktıysa bildiği bişey vardır ellemeyin bence ama gine ustalar daha iyi bilir

geçmiş olsun böyle veterinerler varmıymış diye düşünüyodumki Türkiyede deilmiş zaten sonra fark ettim. Çıkarma bencede dursun

Geri