petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaralanma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Junfan tarafından 5 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Junfan

Junfan New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba.. Muhabbet kusum klimanin icine girmis ve kanat altindaki tuyler yolunmus yaralanmis ve ayaginda kirik var. Japonyada yasiyorum ve buradaki Veteriner ayagini sarmis neysede boynunada plastik koruma takmis yarasini kasimasin diye ancak kus cok bitkin gorunuyor. Basini kanadina koyup uyuyamiyor ve kasinamiyor bu plastik yuzunden. Sizce cikarmalimiyim. Resmi yukledim umarim gorunuyordur. Tesekkurler..

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Kaşınamamasından ziyade o plastik ile yem yiyebiliyor mu ona dikkat edin bence.

3. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Çıkarmamalısın ama evet onla yem yiyebiliyor mu

4. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Tekrar danışın veterinerinize, o size daha iyi bilgi vericektir. Kafaniza göre birsey yapmayın, icinize sonmediyse baska veterinere de gösterin

5. Junfan

Junfan New Member

Beğenileri:
    0
    Yem kabini ve su kabini ayarladim yiyip icmesinde sorun yok ama uyku ve kasinamama sorunu var. iki veterinere goturdum biri pek ilgilenmedi bu son gittigim yer bolgenin en iyi ve tek kuslara bakan yeri. Kesinlikle cikarma o plastik yaranin kabuklarini kemirmemesi icin diyor fakat 3 hafta cok uzun bi sure.. Hayvan stres yapti ve son zamanlarda gozleri hep kapali..

6. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    uyku problemı yasayabılır bu yuzden bıtkın dusebılır vıtamın takvıseyı yaparsan guclendırmıs olursun kusunu

7. LasTSHoT

LasTSHoT New Member

Beğenileri:
    0
    çok geçmiş olsun veteriner taktıysa bildiği bişey vardır ellemeyin bence ama gine ustalar daha iyi bilir

8. serkan burcu

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun böyle veterinerler varmıymış diye düşünüyodumki Türkiyede deilmiş zaten sonra fark ettim. Çıkarma bencede dursun

Sayfayı Paylaş