Karadeniz Pet

Yardım arkadaşlar

• Konbuyu başlatan TUĞRUL
  • Başlangıç tarihi
T

TUĞRUL

Guest
Merhaba öncelikle aranıza yeni katılan biri olarak herkese sevgi ve saygılarımı sunarım. Arkadaşlar üç gün önce bir arkadaşım bana bir çift muhabbet kuşu alıp hediye etti. sizlerden ricam bu kuşların ırkları nedir ve cinsiyetlerini söyleyebilir misiniz vede sarı kuşum mavi kuşa kusuyor bunlar eş olmuşlar mıdır yavrulama dönemleri yakın mıdır. ( fotografları eklenmiştir)

fotoğraf koymamışınız herhalde fotoğraf görünmüyor.

fotograflar

DXBGvo.jpg
[/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:06 -->-> Daha önceki mesaj 15:05 --

8nPXyn.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:07 -->-> Daha önceki mesaj 15:06 --

aqdgb4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:11 -->-> Daha önceki mesaj 15:07 --

Arkadaşlar henüz yeni olduğumdan fotograf nasıl yüklenir bilmiyordum şimdi öğrendim ve gördendim.

öncelikle aramıza hoş geldin.kuşların 1 yaşını doldurmamış yerli bir çift cok sağlık lı görünüyorlar
resimlere bakılırsa birbirleriyle alaka ilgi gösteriyorlar güzel bir çift

teşekkür ederim burak3434 arkadaşım sence bunlar eş olmuşmudur kafese yuvalık koymama gerek var mı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 15:27 --

soruma cevap yazacak bir arkadaşım yok mu?

Geri