petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım arkadaşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve TUĞRUL tarafından 7 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. TUĞRUL

TUĞRUL Guest

Merhaba öncelikle aranıza yeni katılan biri olarak herkese sevgi ve saygılarımı sunarım. Arkadaşlar üç gün önce bir arkadaşım bana bir çift muhabbet kuşu alıp hediye etti. sizlerden ricam bu kuşların ırkları nedir ve cinsiyetlerini söyleyebilir misiniz vede sarı kuşum mavi kuşa kusuyor bunlar eş olmuşlar mıdır yavrulama dönemleri yakın mıdır. ( fotografları eklenmiştir)

2. Mustafa ERTAŞ

Fotoğraf nerede?

3. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    fotoğraf koymamışınız herhalde fotoğraf görünmüyor.

4. TUĞRUL

TUĞRUL Guest

fotograflar

[​IMG][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:06 -->-> Daha önceki mesaj 15:05 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:07 -->-> Daha önceki mesaj 15:06 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:11 -->-> Daha önceki mesaj 15:07 --

Arkadaşlar henüz yeni olduğumdan fotograf nasıl yüklenir bilmiyordum şimdi öğrendim ve gördendim.

5. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    öncelikle aramıza hoş geldin.kuşların 1 yaşını doldurmamış yerli bir çift cok sağlık lı görünüyorlar
    resimlere bakılırsa birbirleriyle alaka ilgi gösteriyorlar güzel bir çift

6. TUĞRUL

TUĞRUL Guest

teşekkür ederim burak3434 arkadaşım sence bunlar eş olmuşmudur kafese yuvalık koymama gerek var mı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 15:27 --

soruma cevap yazacak bir arkadaşım yok mu?

Sayfayı Paylaş