petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım...cere rengi değişti anlamı nedir (resimli)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve limon61 tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. limon61

limon61 Guest

ARKADAŞLAR KUŞUM YAKLAŞIK 1,5 AYDIR BENDE.ALIRKEN 1,5-2 AYLIK ERKEK DİYE ALDIM AMA ZAMANLA CERESİ DEĞİŞİME UĞRADI VE AŞIRI TÜY DÖKMEYE BAŞLADI RESİMLERDEN DE ANLAŞILACAĞI ÜZERE YANAĞINDAKİ LACİVERTLİK NE KAYBOLMAYA BAŞLADI.NE ANLAMA GELİYOR...

İLK HALİ
    İLK HALİ
    İLK HALİ

SON HALİ
    SON HALİ
    SON HALİ

SON RESİMDE CERE DAHA MAVİMSİ ÇIKMIŞ.BİRAZCIK DAHA MORA ÇALANINI DÜŞÜNÜN.

NOT: BİR DE NEREDEYSE İKİ AY OLDU KONUŞA KONUSUNDA MESAFE KATEDEMEDİM.BU SAATTEN SONRA DA KONUŞURMU.TABİ HALA ERKEK SE :(

2. hasanmet

hasanmet Guest

evet kuşun erkek. çaba ve gayret edersen 1 ay sonra konuşur. fakat cinsi konusunda bir şey diyemem ama aldığın cins türü çok önemli hollanda ırkı kuşlar konuşmaya daha yatkın oluyorlar..

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    kuş erkek cere normal yaş geçtikçe olur kuş 4 aylık 2 aydır konuşmuyorsa 1 ay daha bastırın konuşmuyorsa daha pek bişi yapılmaz die düşünüyorum ama ustalar daha iyi bilir

5. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Pek anladığım söylenemez ama bence erkek. kuş olgunlaştıkça mavileşiyor diye biliyorum cereleri.

6. Abinkral

Abinkral Guest

Kuşlarımız kardeş olabilirler mi :D değiştirseniz farketmem o derece benziyorlar ya :)) inanamadım buda bendeki kerata :)

7. limon61

limon61 Guest

abovvv !!! Bildiğin ikizi..bu kadar olur.bir an tereddut ettim benim çektiğim resim mi diye :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:49 -->-> Daha önceki mesaj 01:38 --

Bu pozlardan da eminim sende de vardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 01:49 --

güncelllllllllllll

8. Ayşegül Yılmaz

şimdi tam konuşma dönemi, ilgi gösterirsen bir de dedikleri gibi ırkı konuşmaya yatkınsa bir iki kelam eder sana diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş