Karadeniz Pet

Yardım...cere rengi değişti anlamı nedir (resimli)

• Konbuyu başlatan limon61
  • Başlangıç tarihi
L

limon61

Guest
ARKADAŞLAR KUŞUM YAKLAŞIK 1,5 AYDIR BENDE.ALIRKEN 1,5-2 AYLIK ERKEK DİYE ALDIM AMA ZAMANLA CERESİ DEĞİŞİME UĞRADI VE AŞIRI TÜY DÖKMEYE BAŞLADI RESİMLERDEN DE ANLAŞILACAĞI ÜZERE YANAĞINDAKİ LACİVERTLİK NE KAYBOLMAYA BAŞLADI.NE ANLAMA GELİYOR...

İLK HALİ
İLK HALİ
İLK HALİ

SON HALİ
SON HALİ
SON HALİ

SON RESİMDE CERE DAHA MAVİMSİ ÇIKMIŞ.BİRAZCIK DAHA MORA ÇALANINI DÜŞÜNÜN.

NOT: BİR DE NEREDEYSE İKİ AY OLDU KONUŞA KONUSUNDA MESAFE KATEDEMEDİM.BU SAATTEN SONRA DA KONUŞURMU.TABİ HALA ERKEK SE :(

evet kuşun erkek. çaba ve gayret edersen 1 ay sonra konuşur. fakat cinsi konusunda bir şey diyemem ama aldığın cins türü çok önemli hollanda ırkı kuşlar konuşmaya daha yatkın oluyorlar..

kuş erkek cere normal yaş geçtikçe olur kuş 4 aylık 2 aydır konuşmuyorsa 1 ay daha bastırın konuşmuyorsa daha pek bişi yapılmaz die düşünüyorum ama ustalar daha iyi bilir

Pek anladığım söylenemez ama bence erkek. kuş olgunlaştıkça mavileşiyor diye biliyorum cereleri.

Kuşlarımız kardeş olabilirler mi :D değiştirseniz farketmem o derece benziyorlar ya :)) inanamadım buda bendeki kerata :)

rYo39P

kuşlarımız kardeş olabilirler mi :d değiştirseniz farketmem o derece benziyorlar ya :)) inanamadım buda bendeki kerata :)

[ımg]http://hizliresim.com/ryo39p[/ımg]

abovvv !!! Bildiğin ikizi..bu kadar olur.bir an tereddut ettim benim çektiğim resim mi diye :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:49 -->-> Daha önceki mesaj 01:38 --

Kuşlarımız kardeş olabilirler mi :D değiştirseniz farketmem o derece benziyorlar ya :)) inanamadım buda bendeki kerata :)

rYo39P

Bu pozlardan da eminim sende de vardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 01:49 --

güncelllllllllllll

şimdi tam konuşma dönemi, ilgi gösterirsen bir de dedikleri gibi ırkı konuşmaya yatkınsa bir iki kelam eder sana diye düşünüyorum.

Geri