petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım edermisiniz...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yuşa Kürkçü tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Yuşa Kürkçü

Arkadaşlar ben önceden 2 kuş aldım 1 tanesi ishal çıktı ve öldü diyeri de nedensiz öldü... Artık hazırım, Antalya'da oturuyorum ve nereden kuş almalıyım pakistan cinsi istiyorum... Bu arada kafesim biraz büyük papağan kafesinin bir küçüğü. Bu bir sorun yaratır mı??? Teşekkürler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:03 -->-> Daha önceki mesaj 09:56 --

Yha lütfen cevap verin

2. Kalender Güler

Beğenileri:
    0
    Kuslari petshoptanmi almistiniz petshoptaki kuslara iyi bakim yapilmadigindan dolayı hastalikli olabiliyorlar onun için cevrenizde varsa hobici arkadaşlar onlardan saatin alabilirsiniz daha saglikli oluyorlar ya da forumdanda alabilirsiniz

#2 Kalender Güler, 31 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 31 Mayıs 2014
  3. okan2295

okan2295 New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesin büyük olması sorun yaratmaz.Kusuda uretıcıden gorup almanı tavsiye ederim forumda üretici listeleri var oradan bulabilirsin.

Sayfayı Paylaş