Karadeniz Pet

Yardım edin 7 yavru öldü

• Konbuyu başlatan lordsebo
  • Başlangıç tarihi
L

lordsebo

Guest
Selamlar. 2 çift muhabbet kuşım var. ilk çiftimin 3 yumurtası vardı. hiç ellemedim hepsi çıktı 2 şer gün sonra öldüler. Diğer çiftimin de 4 yumurtası oldu ölmesinler diye cici bebe ile besledim yine dördü de öldü.

Şimdi ilk çiftimin tekrar 4 yumurtası oldu. Yavrular çıkınca yaşamaları için nasıl davranayım.

dostum yuvada bıt falan wardır sıpreyle bı ortalıgı :)

Sıcaklık Kaç derece ?

Olay bit,vitamin,dişiyi rahatsız etme,mama,yem felan değil.Odanın sıcaklığını 20 dereceye ayarlayın bakalım ölen yavru kalacak mı?
Ben de çok çektim.Bu hobiye başlayalı 40 yavru kaybettim aramadığın çare kalmadı.Dertleri malesef sıcaklıkmış...

Olay bit,vitamin,dişiyi rahatsız etme,mama,yem felan değil.Odanın sıcaklığını 20 dereceye ayarlayın bakalım ölen yavru kalacak mı?
Ben de çok çektim.Bu hobiye başlayalı 40 yavru kaybettim aramadığın çare kalmadı.Dertleri malesef sıcaklıkmış...
Katiliyorum benim de 4 muhabbet 2 de kanarya yavrum öldü maalesef bence de en buyuk sorun havanin soguk olmasi :'(

Benim besleyecegim yer kimi zaten 24 25 lere cikicak sicaklik sorun olurmuki?

LG-D855 cihazımdan gönderildi

sıcaklık 24 derecede doğalgaz sürekli yaznıyor. bit ilacı deniyeyim. annesinin tüyleri yolunmuştu bitten olabilir mi ki

Sitrese mi girdiler acaba.Yavrularda beslenememe gibi durumlar var mı?

Şu an oda sıcaklığı 10 derece 2 çiftimin altında yavruları var gayet sağlıklılar.
Ani ısı değişikliği olmadığı sürece ölüm nedeni olacağını sanmıyorum.
Aşırı bitlenme ve nedenini bilmediğimiz bir hastalık olabilir. Ölen yavruları
inceleme imkanı nız oldumu. Karın bölgesinde siyahlık dikkatinizi
çektimi.

Oda sıcakpoıi en az 18 c olmalı.... Bit pire olmamalı

Geri