Karadeniz Pet

Yardım edin kısırsa değiştireyim dişiyi

sadullah dinç

Meraklı Üye
Benim gördüğüm kadarıyla 4 kere çiftleştiler bu sadece bnm gördüğüm dışında yaptılarmı bilmiyorum yanlız sadece 10-15 saniye durabiliyor erkek üstünde ama hayla ne şişlik ne kuyruk düşmesi sadece banamı oyle geliyor bilmiyom ama poposu çok az şişmiş gibi

Disi kusunuzun yandan fototsunu atabilirmisiniz

hemen atıyorum bekleyin lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:00 -->-> Daha önceki mesaj 16:48 --

Disi kusunuzun yandan fototsunu atabilirmisiniz

voqqzO.jpg

2QbbQv.jpg

78448v.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:00 --

cvp verin lütfen dişiyi değiştirmem için son şansım var adam kuşları satcak satmadan alam

arkaşım erkeğinde dişinde çok güzel sağlam kuşlar erkekler içeesinde enverimli olan cins senin erkek kuşundur

arkaşım erkeğinde dişinde çok güzel sağlam kuşlar erkekler içeesinde enverimli olan cins senin erkek kuşundur

erkekde sorun yok ozmn dişide şişlik yok gördüğünüz gibi değiştireyiimi dişiyi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:08 --

kısırmı diş ondanmı şişlik yok yumurtlamıyor

Son düzenleme:
Yazık ya değiştirmeyin ne güzel anlaşmışlar eş olmuşlar. Belki olur sabredin bence, yazık kuşa

arkadaşımkararsenin tabikiama acele etme bekle yeni alacağın kuşun riskinide düşüneğer 15saniye değil 5saniyede olsa çifleşiyorsasorun yokdemektir

Kac gn bekledin kus bi 10 .15 gun arasi yumurtlar bekleyin 1 ay sonra kararinizi werin derimm

aynı sorun benim bir çiftimdede vardı dişiyi aldım başka dişi koydum yanına erkeğin bakalım hayırlısı eski dişi çiftleşmesine rahmen hiç yuvalığa girmiyordu yeni dişi 3.4 gün olmasına rahmen yuvalığa girip çıkmaya başladı yuvalığı kemiriyor

biraz şilik var gibi anlamadım ya ben yavru lamak istiyorum poposu açılmış gibi banamı öyle geliyor bilmiyorum :(

Son düzenleme:
Geri