petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım edin lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BebeQ61 tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Arkadaslar lütfen yardım edin kusun nesi var bilmiyorum ilk defa karsılasıyorum böyle birseyle ben sehir dısından geldim dün kusumu verdiğim yerden aldım hicbirseyi yoktu bugün gittim yem aldım ama yem değisikliğinden olduğunuz sanmam muzlu gaga tası aldım birden vitamin kus kumu aldım kafesini temizledim ettim ama demin baktım göz kenarlarında beyaz baloncuk olusmus birde atesi var gibi sisiyor ama atesi yok gibi birde sıvı isemis gibi sarı bisi yapıyor neden olabilir :(((

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

Birde boğazında birsey varmıs gibi itiklendi ama o anlıktı bir daha görmedim ama sorunun kolay anlasılması icin yine demek istedim ne yapmam lazım bilmiyorum :(

#1 BebeQ61, 14 Nisan 2015
    Son düzenleme: 14 Nisan 2015
  2. baskentli06

Beğenileri:
    2
    kuşunuzda bir şey yok su anlık birde vitamini fazla vermeyin metobolizmasını hızlandırıor ve sıvı dışkıya sebeb olabilior oda

3. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    ama biraz halsiz gibi bide sürekli kabarık duruyor

Sayfayı Paylaş