Karadeniz Pet

yardım edinnnn...

• Konbuyu başlatan ozgur
  • Başlangıç tarihi
O

ozgur

Guest
merhaba kolay gelsin arkadaşlar. arkadaşımdan 1 çift muhabbet kuşu aldım damızlık kuşlar yaklaşık 1,5 yaşında kuşlar.Yaklaşık 1 hafta oldu.Dişi çok canlı diri ama erkek çok yorgun ve bitkin duruyo.Arkadaşıma sordum erkek kuş tüy döküyo dedi.Dişi yuvalığı hiç ilgi duymuyor.erkekle yakınlaşmıyor.erkekde dişiye yaklaşmıyor.bu kuşları eş diye aldım ve aynı kafesten çıkarıp verdi.bunları eşleştirmem için ne yapmam lazım ve ya anlattıklarım hakkında genel bi bilgi verirsen sevinirim cvbını bekliyorum kolay gelsin...ve birde gaga taşı özel mama yemleri suyu herşeyini sürekli kontrol ediyorum hergün diyebilirim bakımını çok iyi yapıyorum.1 haftadır farklı ortamda bu bahsettiğim kuşlar..

bulundukları ortama,kafese ve size alışmaları biraz zaman alabilir.normal bir durum...bulundukları yere alışınca her şey düzelir merak etmeyin...kuşlarınız da hayırlı olsun...resimlerini de paylaşırsınız artık :)

şuan iş yerindeyim akşam paylaşıcam resimleri ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

Beyler iki dişi yanyana olursa ne olur acilll cevap verinnn

furkan öncelikle merhaba sorularınız ve cevaplarınız bölümüne yeni konu açarsan seninle ilgilenebilirler.
İYİ FORUMLAR.

Geri