Karadeniz Pet

yardim etmeniz gerekk bana

pasam m

Yeni Üye
dun bi kus aldim bana disi oldugunu soyleyerek verdi kuscu ama erkek kusumun yanina koydum birbirlerine kafa tuttular bide siz bakin lutfen erkek mi disimi bi arkadasim erkek oldugunu soyledi ona gore degistrecegim goturup .fakat foto nasil yukleniyor bilmiyorum

Hızlıresim.coma fotoğrafını yükle oradaki forum linkini de buraya kopyala yapıştır

Kizgin bir disi olabilir ben Tapatalk kullaniyorum oyuzden bilgisayarda nasil oluyor bilgim yok.Kurcala biraz bulursun ama ;)

Samsung Galaxy S4

http://i.hizliresim.com/Ebokoq.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:31 -->-> Daha önceki mesaj 01:30 --

Bnde telden giriyorum biraz zor oldu ama yaptim bi bakin lutfen daha bebek :)

Son düzenleme:
Eğer yanlış görmediysem fotoğraf yanıltmıyorsa bu kuş yavru bir erkek

:( ya bide benim diğer kuş dişiyi kabul edermi, yanına sizce bu erkek olduğu içinmi iştemedi üzerine cıktı falan kıskandı baya kuşumun psikolojisinide bozmak istemiyorum hiç dişi almasammı yanına aynasına ve bana alıstığın için istemeyebilirmi ne yapmam gerek

Erkek gibi görünüyor . Ufak daha biraz Büyüyünce netleşir mi belli olmaz. O Yüzden bekleyin demek mantıklı olmayalir .

Ve bu kuşun yeme düştüğü de pek inandırıcı gelmedi bana düşse bile yeni yeni kırıyordur o da zor gibi karnı tok olduğundan emin olun

Evet mavi kuşunuz da erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:45 -->-> Daha önceki mesaj 01:44 --

Evdeki kuşunuz da yavru isterseniz alırsınız isterseniz almazsınız karar sizin güle güle besleyin

ewet zaten yem yiyemiyor fazla mama yaptım ondan yedi sanırım ya bi daha, daha güvenilir bi yerden alacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:47 -->-> Daha önceki mesaj 01:46 --

tesekkür ederim Yusuf bey

İkisi deguzel kuş
Aslında petshoplar genelde dişi verir ama erkek fazlası var heralde elinde
Sen en iyisi goturup ceresi beyaz olanlardan al bunun yerine

Bence sabah ilk iş götür bu yavruyu çok küçük daha ölür diye korkuyorum mama ishal yapar yavruyu dokunur çok verme

Yavru çok tatlı bir erkek.Geçen petshopun birinden arkadaş kuş bakıyordu.O Sırada da bir bayan Oğluna çift kuş seçiyor.Bir dişi,bir erkek diye 2 kuş seçtiler.Cerelerin ikisi de bembeyaz.Dayanamadım bu kuşların ikisi de dişi dedim.Üstelik birinin popo kısmı kötü,ishalli.Bana bir sinirlendi.2004 yılından beri yapıyorum da falan filanBenim uyarmamla bayan hasta kuşu dişi gerekçesi ile değiştirince,iyice sinirlendi.Karışmayın,benden iyi mi bileceksiniz v.s.Çok içerledim tabiMüşterinin bilgisiz olduğunu anlayınca ellerinde ne kadar hasta,kötü durumda kuş varsa satıp,kandırıyorlar insanları.
Bu siteden çok şey öğrendim.Ustalara,adminlere çok çok teşekkür ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Götürdüm ama disi garantisi veririm dedi mecbur getrmek zorunda kaldim tekrar annesi öldürür die yaninada atamam dedi simdi siringa ile mama veriyoruz ama cok tehlikeli bi durum gibi ne yapacagimi sasirmis durumdayim cok tatli bi yawru bisey olmasından korkuyorum

Bu petshopculardanda erkek istersin dişi verir dişi istersin erkek verir :D

Geri