Karadeniz Pet

Yardım lütfen

• Konbuyu başlatan syuzer
  • Başlangıç tarihi
S

syuzer

Guest
oz4QW7.jpg
1nOP0Y.jpg
Selam.Yaklaşık 40 gün önce kafesi yavruluğu ile aldığım çiftimin 5 yumurtası vardı.Dişi yuvadan hiç çıkmadan toplam 11 yumurtaya ulaştı.Fakat yumurtalar boş olması üzerine yumurtaların bir kısmını ben aldım son 3 yumurtayı dişi kendi yuvadan attı.Yavruluğu dişi dinlensin diye aldım fakat dişi 1 hafta sonra kafesin tabanına yumurtladı.yumurtayı attım tekrar yuvalığı taktım, 2 gün sonra tekrar yumurtladı fakat 1 gün sonra yumurtayı kırdı.2 gün sonra tekrar yumurtladı 3 gün sonra tekrar yumurtladı fakat hala yuvada yatmıyor.Acaba bundan sonra dişi kuluçkaya yatarmı acaba.Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
3.ü yumurtadan sonra yatıyor maşallah dişininize bi fotoğrafları varmıdır kuşların merak ettimde :)

Tarif çok güzel olmuş teşekkürler.Fotoları şimdi çektim, dişi yine dışarıda, yalnızca gece içeri giriyor(uyurken).Kaç gün dayanır ba yumurtalar.Yardımlarınızı bekliyorum.

3. yumurtadan sonra yatar fazla rahatsız etmeyin hayvanları sadece :)

kuluçka makinası mubarek:)

Dişim bugün yumurtaya yatmaya başladı, fakat 1. yumurta 5 günde bozulmuşmudur.Bir de 18 günlük kuluçka süresi yumurta yumurtlandığı günden itibarenmi yoksa dişi yattıktan sonramı başlıyor.Yumurta kontrolü kaçıncı gün yapılabilir bu durumda

Geri