petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardim Lütfen?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Volkan3475 tarafından 17 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Volkan3475

Volkan3475 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar salma üretim yapmaktayım yeni başladım ve yeni yavrularimi almaya başladım çok şükür. Kusumun Tek yumurtasi vardı kizginlik mi değil mi diye düşünürken. Bugün yumurtadan yavru çıktı. Bu yumurtasi olduğunda kus ciftlesmeye devam etti. Bugün yavrusu olduğu halde yine ciflesiyor du. Bilmek istediğim kisa sürede yumurtlar ise bu yavruya ne olur? 10 -15 günlük yavrularim in yanına bugün doğan yavruyu koyarsam dışı bakarmi? Ve diger yavrular ezmezlermi yavaş yavaş yürümeye başladılar?

2. Volkan3475

Volkan3475 New Member

Beğenileri:
    0
    Bir fikri tecrübesi olan kimse yokmu arkadaşlar?

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    bu olay tamam en kuşun karakterine bağlı. diğer kuşlarlan en ufağı ile arasından 5 günden fazla fark yoksa koyabilirsin bakar ama diğer türlü yumurtlama zamanı geldiğinde çok büyük iht yavruyu yuvadan atar yumurtlamaya başlar

Volkan3475 bunu beğendi.
  4. Volkan3475

Volkan3475 New Member

Beğenileri:
    0
    Tşkler hocam . Diğer yavrular büyük , büyük ihtimallede anne zarar vermese bile yavrular ezecek. Bekliyip göreceğim inş kendi annesi yumurtlamaz da tek bu yavruya bakar.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kus yavrularina baska kus bakarmi