Karadeniz Pet

Yardım

• Konbuyu başlatan sarpermutlu
  • Başlangıç tarihi
S

sarpermutlu

Guest
tekrardan merhabalar kuşumun ısırmasından daha önce veryansın etmiştim engin bilgilerinizden yararlanmak istiyorum sorucaklarıma cevap verirseniz minettar olurum kuşumla aramızda herhangi bi güven problemi olmadığına adım gibi eminim elime çıkıyor şımarıklık yapıyor ama ısırmaktan vazgeçmiyor acısından değil neden ısırıyor merak ediyorum elime geliyor bi sıkıntı yok gaga taşı koydum kenarlarını kemiriyor tüneklere gagasını vuruyor ve son zamanlarda kaşıntı ve sirkinme de arttı son bi şey daha bide sanki tıksırıyor,öksürüyor gibi sesler çıkartır oldu acil bildiklerinizle aydınlatırsanız çok çok teşekkür ederim şimdiden..

Merhabalar..
Kuşta halsizlik vs. var mı? Vitaminini veriyor musunuz? Eğer yaşı çok erken değilse ve oda sıcaklığı yüksekse 1 damla elma sirkeli su banyosu verebilirsiniz. Aynı zamanda ishal mi değil mi ona da bakınız usta. Eğer yavruysa bu gibi durumlar görülebiliyor. Isırdığı zaman elinizi veya parmağınızı geri çekmeyin aksine ona doğru yöneltin kaçırırsanız bunu huy haline getirir.

Merhabalar..
Kuşta halsizlik vs. var mı? Vitaminini veriyor musunuz? Eğer yaşı çok erken değilse ve oda sıcaklığı yüksekse 1 damla elma sirkeli su banyosu verebilirsiniz. Aynı zamanda ishal mi değil mi ona da bakınız usta. Eğer yavruysa bu gibi durumlar görülebiliyor. Isırdığı zaman elinizi veya parmağınızı geri çekmeyin aksine ona doğru yöneltin kaçırırsanız bunu huy haline getirir.

halsizlik yok canavar gibi maşallah haraketli yani vitamin vermiyorum ama yarın ilk iş alıp vermek olucak 2 aylık henüz ishal değil baktım şimdi 1 saatte elim kafeste kalsa kemiriyor :) çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim içimi rahatlattınız :)

halsizlik yok canavar gibi maşallah haraketli yani vitamin vermiyorum ama yarın ilk iş alıp vermek olucak 2 aylık henüz ishal değil baktım şimdi 1 saatte elim kafeste kalsa kemiriyor :) çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim içimi rahatlattınız :)

Rica ederim :)

Geri