petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sarpermutlu tarafından 12 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. sarpermutlu

tekrardan merhabalar kuşumun ısırmasından daha önce veryansın etmiştim engin bilgilerinizden yararlanmak istiyorum sorucaklarıma cevap verirseniz minettar olurum kuşumla aramızda herhangi bi güven problemi olmadığına adım gibi eminim elime çıkıyor şımarıklık yapıyor ama ısırmaktan vazgeçmiyor acısından değil neden ısırıyor merak ediyorum elime geliyor bi sıkıntı yok gaga taşı koydum kenarlarını kemiriyor tüneklere gagasını vuruyor ve son zamanlarda kaşıntı ve sirkinme de arttı son bi şey daha bide sanki tıksırıyor,öksürüyor gibi sesler çıkartır oldu acil bildiklerinizle aydınlatırsanız çok çok teşekkür ederim şimdiden..

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Merhabalar..
    Kuşta halsizlik vs. var mı? Vitaminini veriyor musunuz? Eğer yaşı çok erken değilse ve oda sıcaklığı yüksekse 1 damla elma sirkeli su banyosu verebilirsiniz. Aynı zamanda ishal mi değil mi ona da bakınız usta. Eğer yavruysa bu gibi durumlar görülebiliyor. Isırdığı zaman elinizi veya parmağınızı geri çekmeyin aksine ona doğru yöneltin kaçırırsanız bunu huy haline getirir.

3. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Merhabalar..
    Kuşta halsizlik vs. var mı? Vitaminini veriyor musunuz? Eğer yaşı çok erken değilse ve oda sıcaklığı yüksekse 1 damla elma sirkeli su banyosu verebilirsiniz. Aynı zamanda ishal mi değil mi ona da bakınız usta. Eğer yavruysa bu gibi durumlar görülebiliyor. Isırdığı zaman elinizi veya parmağınızı geri çekmeyin aksine ona doğru yöneltin kaçırırsanız bunu huy haline getirir.

4. sarpermutlu

halsizlik yok canavar gibi maşallah haraketli yani vitamin vermiyorum ama yarın ilk iş alıp vermek olucak 2 aylık henüz ishal değil baktım şimdi 1 saatte elim kafeste kalsa kemiriyor :) çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim içimi rahatlattınız :)

5. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Rica ederim :)

Sayfayı Paylaş