petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet SEVİM tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet SEVİM

Arkadaslar benim 1 yaşı aşkın bi erkek kuşum var eşi 4 ay önce arkadasımda vefat etti ben yaklasık 3 hafta önce ona yeni bir dişi aldım aldıgım yer 3-4 aylık oldugunu söyledi sizce eş tutma konusunda bi sıkıntı olur mu. Erkek kur yapıyor ama dişi ona vuruyor erken daha galiba ?[​IMG]

2. ismail baktır

resim gözükmüyor hocam

3. Mehmet SEVİM

Sİmdi gözükoyor hocam :)

4. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Dişi 3-4 aylığı baya geçmiş

5. ismail baktır

şimdi olmuşş. erkeğin çiftleşmeye hazır biraz daha bekle kardeşimm eğer imkanın varsa bi salmaya götür erkek kuşunu içine sal kendi hangi dişiyle anlaşırsa onu alırsınn çok daha kolay verim alabilirsinn

6. Mehmet SEVİM

Sagol kardes ama salmaya getiricek vaktim yok iş dolasıyla sabırla bekleyim benn o zaman tesekkür ederim ..

7. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    erkek kuşun yanına bir dişi alıp atmak erkek için büyük risk olabiliyor. dişi kuşlar eş olarak görmedikleri erkekleri öldürebilecek kadar güçlü. eş seçtirmeniz gerekiyordu. bir süre gözlemleyin, eğer problem çıkarsa petshop a gidip eş seçtirin.
    bu arada dişi kuş neredeyse 6 aylık olmuş. kızışması yakındır. bu da tehlikeyi arttırır. gözlemlemeye önem verin

8. Mehmet SEVİM

ÇOk teşekkür ederim gözlerim üstelerinde evde olmadığımlar zamanlar ise evdekiler onlara sürekli bakıyor bu dediklerinizi dikkate alıcam biraz daha bekleyim olmazsa artık son care kendim götürüp sectiricemm..

Sayfayı Paylaş