Karadeniz Pet

yardım????

• Konbuyu başlatan spawn59
  • Başlangıç tarihi
S

spawn59

Guest
arkadaşlar yeni ballı yem aldım sizce nasıl; bide bu yemi ek besın olarak kullanıldıgını duydum ,ne sıklıkla verılmeli ve faydaları nedir??? cevaplarınız için teşekürler......:):):):)

onu sakın vermeyin ballı diyorlar yapıştırmak için bal yerine kimyasallar kullanılıyor onun yerine evinizde kendiniz yapıp yedirebilirsiniz

tüh ya aldım hemde 2 tane zararlımı %100 doğal diyo peki hangisini önerirsiniz

bende gecen hafta kendim yaptım sitedeki tarifle bitirdiler cokta güzel oldu daha saglıklı :)

Bi faydası yok vitamin olarak.belki kırmak için uğraşırken gagasinin uzamasini engeller.bende aldım kuş beğenmedi

Pelagos marka ballı değil de meyveli almıştım geçen sene ölen kuşum Badem'e, bayılarak yiyordu. Daha sonra aynı markanın ballısını aldım (sizinkinin aynısı) onu da yedi ama meyveli gibi iştahlı değildi yerken.

3 hafta önce aldığım yeni kuşum Boncuk'a da aldım yine meyvelisini, yiyor ama öyle Badem gibi bayılarak değil.

Tabiki en iyisi elle kendiniz yapmayınız fakat; imkan yoksa Bakanlık onaylı olanı alınız. Ben öyle yapıyorum.

Ballı deyip kandırıyorlar, içinde katkı maddeleri var. Yarardan çok zararı var. En iyisi kendi yaptığınız.

peki arkadaşlar teşekür ederim o zaman ben bu yeni hiç kulanmayayım başka bi markada almadan kendi yemi kendım yapıyım...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:31 -->-> Daha önceki mesaj 20:29 --

Tabiki en iyisi elle kendiniz yapmayınız fakat; imkan yoksa Bakanlık onaylı olanı alınız. Ben öyle yapıyorum.
bu yemin üstünde gıda tarım ve hayvancılık bakanlıgından onaylı dıyo ama...

Dediğim gibi en iyisi ev yapımı fakat; imkan yoksa Bakanlık onaylı urunleri tercih edin. Bakanlığada güvenemeyeceksek kime güveneceğiz? Tercih sizin.

Dediğim gibi en iyisi ev yapımı fakat; imkan yoksa Bakanlık onaylı urunleri tercih edin. Bakanlığada güvenemeyeceksek kime güveneceğiz? Tercih sizin.
evet oda doğru teşekür ederim en azından bunları bıtırıyım sonra evde kendim yaparım almiş bulundum artık bi denemek lazım...

zararlı arkadaşım kullanma
kendin bişeyler üretmeye calış forum da cok güzel tarifler var onun yerine ballı mama takviyesi yap daha sağlık lı olur

Geri