Karadeniz Pet

yardım

• Konbuyu başlatan Merve KOÇ
  • Başlangıç tarihi
M

Merve KOÇ

Guest
Kuşumun tüyleri son zamanlar çok dökülüyor acaba neden olabilir mevsimsel mi yoksa başka birşey mi?

Tüy dökümüne girmiş olabilirmi fotoğraf atarmısın ?

üç dört tane büyük birazda küçük tüy dökmüştü altını temizledim tüy yok şuanda malesef

Kusun fotografini koyarsaniz uzman arkadaslar net birsey soyleyebilir

altını temizlediğim için tüy yok şuanda yarına kadar dökülür yarın fotoğraf koyarım teşekkürler

Arkadaslar kusunuzun fotografını koymanızı söylemışler.. dökülen tüylerin değil.

Büyük olasılıkla kuşunuz tüğ dökme dönemine girmiş. Acaba dökülen tüğler hep aynı renkte mi ? Yani sadece bir renkte mi tüğ döküyor. ?

hayır bazıları beyaz renk bazıları hafif açık mavi

huzursuzluğu falan yok hiç ama her zamanki gibi davranışları falan bi anormallik olsa huzursuz olmaz mı?

Siz en iyisi kuşunuzun fotoğrafını bi koyun ;)

Arkadaşa katılıyorum. Bir fotoğraf atın.

Ml1k8a.jpg

http://i.hizliresim.com/kYMEaA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

kYMEaA.jpg

Bu tüğ dökümü değil başka bir nedeni olmalı.

pırıl pırıl kuş da ondan dedim :)

Açıkçası ben o kadar emin değilim. Kuş pırıl pırıl tamam da bazen kuşlar ilk önce kuyruk ve kanat tüylerini dökebiliyorlar. Bu dönem benim erkek kuşumun öyle oldu mesela. Kafası falan çok düzgündü ama ilk önce kuyruğu düştü hem de en uzun olanı.

Açıkçası ben o kadar emin değilim. Kuş pırıl pırıl tamam da bazen kuşlar ilk önce kuyruk ve kanat tüylerini dökebiliyorlar. Bu dönem benim erkek kuşumun öyle oldu mesela. Kafası falan çok düzgündü ama ilk önce kuyruğu düştü hem de en uzun olanı.

bekleyip görecez o zaman :)

bekleyin mi diyorsunuz bu süre içinde ne yapmam gerek

Geri