petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve enci tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. enci

enci Guest

merhaba sizlerden bir yardım istiyecektim erkek kuşumun yanına dişi ama daha yavru bi kuş aldım ayrı kafeslerde duruyolar yan yana koymalımıyım

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Eğer uysal bir kuşsa kendi kuşun yaklaştır kafesleri bir dene. Ya da aynı kafese koy biraz gözlemle. Kavga etmiyorlarsa ya da kendi kuşun zarar vermiyorsa birşey olmaz.

3. enci

enci Guest

benim kuş çok uysal ama yeni gelen hırçın kıskanıyor sanırım farklı odalara koysam ne olur yavru en zından biraz daha büyüsün diye

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Senin tercihin. Sonuçta bunları ileride yan yana koyacaksan biran önce alıştır derim. En azından kafeslerini yaklaştır bir gözlemle aynı yere şu anda koymayı düşünmüyorsan.

Sayfayı Paylaş