Karadeniz Pet

yardım

Hatta %95 i Levent Abi :) Uzun zamandır erkek bulmak uranyum bulmaktan zor oldu :) Güzel bir dişi albino maşallah.

Maşallah Güle güle besleyin kusunuz dişi

yanıtlar için teşekkurler. aldıgım yer erkek demişti ama neyse sıkıntı yok sağlıklı olması yeter.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:45 -->-> Daha önceki mesaj 13:43 --

Dişi maşallah, tüye girmiş fotoğraf yeniyse.
Albinoların %90ı dişi çıkar.

fotorafı dün cektim daha yeni tüye girmiş derken tam anlatırmısınız? ben yeniyim henuzde ondan soruyorum. tüye girmek iyimi kötü mü :D:D:D:confused::confused::confused:

yanıtlar için teşekkurler. aldıgım yer erkek demişti ama neyse sıkıntı yok sağlıklı olması yeter.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:45 -->-> Daha önceki mesaj 13:43 --

fotorafı dün cektim daha yeni tüye girmiş derken tam anlatırmısınız? ben yeniyim henuzde ondan soruyorum. tüye girmek iyimi kötü mü :D:D:D:confused::confused::confused:
Kuşlar tüye girer. Normal bir şey bu. Eğer tüydeyse tam anlayamadım ben tüyde olduğunu, yulaf ve banyo verin kuşunuza. Tüyü rahat atlatmasına yardımcı olur.

Tuye sağlıklı kuşlar girer yani eski türlerini döker yeni tüy çıkar

Geri