Karadeniz Pet

yardım

Kalender Güler

Paylaşımcı Üye
Bana bir yavru geldi 15 20 günlük nasıl bakacağım çok korkuyor.

Neden o kadar erken ayırdınız ki yuvasından?

Ya benim haberim yoktu bir anda oldu,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:30 --

GYoAV6.jpg

İste kus bu

Yavru bakımını bilmiyorum.20 günlük yavru ne yer fikrim yok.Araştırsan sitede hepsi vardır.Kabuksuz yemi belki yiyebilir. Deneyebilirsin. Yemezse elle besleme yapıyorlar biliyorsundur. Mama hazırlayıp şırıngayla besleyebilirsin. İlla şırınganın ucuna takılan lastiği kursağa indirmeye gerek yok. Bu büyümüş ağzını açtırıp şırınganın ucundan damlatarakta beslenebilir diye düşünüyorum. Mama olayında da sabit konulardan beğendiğim bir açıklama var oradan faydalanabilirsin dur onun linkini atayım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/showthread.php?t=30281

Peki çok teşekkür ederim

Rica ederim besleyebildiniz mi ne yaptınız?

Evet bireyler yaptım elimden geldiği kadar

20 gunlukten buyuk bence o kuş. Yavrular icin kabuksuz muhabbet yemleri var. Eger bulabilirseniz onlardan yiyebilcegini dusunuyorum. Bir de burda daha iyi bilen bi arkadaş bana yem kirmayi tam bilmeyen kuşum icin kanarya yemi-aspur önermislerdi onlari da deneyebilirsiniz. Ama 20 gunluk kus degil. Tuylerini tamamlamis gibi duruyor

Son düzenleme:
Anladım onları da alırım yeterki birsey olmasın bu minige

Nerden geldiyse oraya götür 1-2 hafta daha anasinin yaninda kalsin olmaz mi ?

30 günlük var bu kuş

Tamam çok teşekkür ederim yardımları nız için

Geri